Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Katedra Marii Magdaleny

Katedra Marii Magdaleny

Wrocław, Szewska 10
Katedra Marii MagdalenyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Katedra Marii Magdaleny jest gotyckim kościołem, znajdującym się we Wrocławiu, zlokalizowanym w pobliżu Rynku. Mostek Pokutnic, usytuowany na szczycie katedry to świetny punkt z widokiem na Wrocław. Piękne, zabytkowe wnętrze zachwyci nie tylko miłośników architektury. W Katedrze Marii Magdaleny zachowała się renesansowa ambona z lat 1579-1581. Obiekt ten to jedna z najbardziej rozpoznawalnych świątyń w stolicy województwa dolnośląskiego. Katedra Marii Magdaleny to bardzo wyjątkowe miejsce, które nie tylko skupia wokół siebie wiernych zamieszkujących rejon Wrocławia, ale również organizuje wydarzenia kulturalne i koncerty. Bilety na wybrane eventy organizowane przez Katedrę Marii Magdaleny są do nabycia przez platformę eBilet.pl

Katedra Marii Magdaleny – wydarzenia

Repertuar eventów muzycznych to przede wszystkim chwila wytchnienia i spokoju dla wszystkich szukających sposobów na odreagowanie codzienności. Wyjątkowy klimat miejsca i nieoczywisty repertuar muzyczny przeniosą słuchacza do magicznego świata muzyki i rozrywki. Na wiele spośród nadchodzących eventów, odbywających się w Katedrze Marii Magdaleny, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Czy warto odwiedzić ten obiekt? Katedra Marii Magdaleny — wydarzenia — to przede wszystkim spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram eventów i koncertów docenią nawet widzowie z wysublimowanym gustem. Dzieje się tu naprawdę dużo, bo Katedra Marii Magdaleny słynie z wyjątkowych propozycji muzycznych. Jakie atrakcje miały miejsce w świątyni? Odbyły się tu m.in. Recitale Operowe, Summer Night Opera Concert, koncerty fortepianowe m.in. Chopin&Friends, Koncert Wiedeński Vienna Opera, Opera Tosca oraz koncerty z kolędami i pastorałkami z udziałem Golec UOrkiestry czy Elfowa Orkiestra św. Mikołaja dla najmłodszych.

Katedra Marii Magdaleny – koncerty

Katedra Marii Magdaleny uznawana jest za przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełen ciekawych występów artystycznych, które z pewnością zbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i wiernych, dostarczając mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Atrakcje mające tu miejsce skierowane są nie tylko do mieszkańców Wrocławia, ale do wszystkich zainteresowanych, również spoza miasta.

Na organizowanych przez Katedrę Marii Magdaleny eventach nie brakuje tłumów tłoczących się pod sceną. Te niezwykle ciekawe koncerty i występy muzyczne to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i posłuchaj na żywo wyjątkowej, pełnej subtelnych dźwięków muzyki. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Katedrę Marii Magdaleny, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Katedra Marii Magdaleny?
Katedra Marii Magdaleny znajduje się przy ul. Szewskiej 10 we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Katedrze Marii Magdaleny?
W Katedrze Marii Magdaleny odbyły się m.in. recitale operowe, Summer Night Opera Concert, koncerty fortepianowe m.in. Chopin&Friends, Koncert Wiedeński Vienna oraz koncerty z kolędami i pastorałkami z udziałem Golec UOrkiestry.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też