Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Miejsce JAZBAR Muchowiec

JAZBAR Muchowiec

Katowice, Francuska 263
JAZBAR MuchowiecOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

JAZBAR Muchowiec to niepowtarzalne miejsce, zlokalizowane na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach. To plenerowy klub jazzowy, który znajduje się w otoczeniu naturalnej aranżacji i wspaniałej roślinnej scenerii. Obiekt powstał z inicjatywy organizatora wydarzenia Tauron Nowa Muzyka Katowice, czyli More Music Agency.

JAZBAR Muchowiec – o obiekcie

JAZBAR Muchowiec to idealne miejsce do relaksu, odprężenia się i ucieczki od miejskiego hałasu. Świetna muzyka, piękny wystrój, wyśmienite jedzenie i napoje, serwowane przez wykwalifikowanych barmanów stanowią idealną receptę na wspaniałe popołudnie czy wieczór. Wydarzenia w JAZBAR Muchowiec to gratka dla fanów imprez muzycznych na żywo.

Dolina Trzech Stawów w Katowicach w okresie wiosenno-letnim staje się jednym z najważniejszych punktów na mapie miasta i okolic. Założyciele JAZBAR Muchowiec od wielu lat organizują koncerty jazzowe, na których publiczność ma okazję posłuchać utworów gwiazd, takich jak m.in. Herbie Hancock, jak również zupełnie nowych artystów, którzy dopiero wchodzą na rynek muzyczny.

JAZBAR Muchowiec – koncerty

Poprzednim miejscem organizacji wydarzeń był Jazz Club Hipnoza i Sala Koncertowa NOSPR. Obecnie jednak jazzu można posłuchać również na świeżym powietrzu. Koncerty w JAZBAR Muchowiec odbywają się głównie wieczorami, jednak w ciągu dnia na słuchaczy czekają niepowtarzalne bloki muzyczne w klimacie jazzu.

Ciekawostką dotyczącą obiektu jest jego położenie. Wydarzenia w JAZBAR Muchowiec odbywają się nieopodal Osiedla Ptasiego w Brynowie. Nazwa ulic na tymże osiedlu inspirowana była oczywiście różnymi gatunkami ptaków, do czego nawiązuje także muzyka jazzowa i instrumenty. Przywodzą one dźwiękami na myśl śpiew oraz trele skrzydlatych stworzeń.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się JAZBAR Muchowiec?
JAZBAR Muchowiec znajduje się przy ulicy Francuskiej 263 w Katowicach, na terenie Doliny Trzech Stawów.
Jakie wydarzenia odbyły się w JAZBAR Muchowiec?
W JAZBAR Muchowiec odbyły się wydarzenia, takie jak koncerty Saschy Funke, ROBAG WHRUME & Mr. Lex, Michaela Mayera + Glasse, Noviki & Mr.Lex & A.HIM, Róży, SID LE ROCK & sound w/friends, Romana Flugel & Chino, 100nki Gralak i wielu innych, cenionych artystów.
Kiedy został utworzony JAZBAR Muchowiec?
Klub JAZBAR Muchowiec utworzony został w 2021 roku jako nowy pomysł organizatora Tauron Nowa Muzyka Katowice, czyli More Music Agency.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też