Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Harem Club

Harem Club

Gdynia, 3-go maja 28
Harem ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowany w centrum Gdyni, klub muzyczny Harem Club to przestrzeń przeznaczona do nocnej zabawy dla osób poszukujących muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie. Na powierzchni 800 m2 Harem Clubu znajdują się trzy bary, strefa VIP i sale taneczne z profesjonalnym nagłośnieniem oraz klimatycznym oświetleniem. W Harem Club wydarzenia obejmują nie tylko koncerty oraz imprezy muzyczne, ale również stand-upy i inne inicjatywy kulturalne.

Harem Club – wydarzenia rozrywkowe

Mające miejsce w Harem Club wydarzenia rozrywkowe to w dużej mierze stand-upy najbardziej rozpoznawalnych na polskiej scenie komików. To w tym miejscu 22 października 2023 roku wystąpił Michał Kutek, który na swoim kanale na YouTube ma ponad 95 tysięcy subskrybentów.

Wśród wartych wyróżnienia odbywających się w Harem Club wydarzeń stand-upowych należy wspomnieć również o występach Błażeja Krajewskiego z programem “Mustang”, Mieszka Minkiewicza z premierowym “Lajcikiem”, Łukasza Kowalskiego “Święty Łukasz” oraz Cezarego Jurkiewicza “Hej Einstein”.

Co jeszcze czeka na gości Harem Club? Wydarzenia tematyczne to kolejna propozycja dla osób szukających rozrywki w dobrej atmosferze. Wśród nich warto wyróżnić Erasmus Carnival Party w klimatach latino czy świąteczne Christmas Party zorganizowane 25 grudnia 2023 roku.

Harem Club – koncerty największych gwiazd

W Harem Club koncerty grali najbardziej rozpoznawalni artyści z Polski, a także zagranicy. Dobrym tego przykładem jest występ Sitka w listopadzie 2022 roku – raper ma na swoim koncie takie hity jak “Chcemy być wyżej”, “Chodź ze mną”, “Mogę wszystko”, “Im więcej” czy “Moja natura”.

W październiku 2023 roku w Harem Club koncert zagrała kolejna gwiazda polskiej sceny hip-hopowej, jaką jest Wac Toja. Trasa koncertowa “Cały Lokal Skacze” była gwarancją dobrej zabawy i tańca do największych przebojów artysty przez długie godziny.

Wśród organizowanych w Harem Club koncertów zagranicznych artystów szczególnym zainteresowaniem cieszyła się turecka gwiazda deep house, progressive oraz melodic techno – Ahmet Kilic. Artysta 23 marca 2024 roku dał się zapamiętać jako specjalista od klubowych setów.

Harem Club – wydarzenia, na które warto czekać

Harem Club w Gdyni to miejsce, w którym wrażeń nigdy nie jest mało – 9 kwietnia 2024 roku kolejną dawkę rozrywki zapewni Michał Leja wraz ze swoim programem “Chciałbym się mylić”. Stand-uper w swojej karierze brał udział w takich wydarzeniach jak Please Stand-up, Gala Stand-upu czy Antrakt Stand-up Festiwal.

Kolejnym planowanym przez Harem Club wydarzeniem będzie Before Sunrise Festival, czyli impreza poprzedzająca najgorętsze koncerty tego lata. Odliczaniem do festiwalowych emocji 15 czerwca 2024 w Harem Club zajmą się Emdi, Mave, Phil i Novy.

Harem Club – bilety na koncerty i wydarzenia rozrywkowe

Szukasz klubu, w którym klimat tworzą ludzie? Znajdujący się w centrum Gdyni, Harem Club to jedno z bardziej rozpoznawalnych miejsc imprezowych Trójmiasta. To w tym lokalu weźmiesz udział w koncertach topowych gwiazd, największych dyskotekach klubowych i niezapomnianych wydarzeniach rozrywkowych. Nie zastanawiaj się długo i dołącz do społeczności Harem Club. Bilety na nadchodzące eventy zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Harem Club?
Zlokalizowany w portowym śródmieściu, Harem Club w Gdyni znajduje się przy ul. 3 Maja 28.
Jakie wydarzenia odbywają się w Harem Club?
Odbywające się w Harem Club wydarzenia to przede wszystkim koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, stand-upy najbardziej rozpoznawalnych komików, imprezy tematyczne i największe dyskoteki klubowe.
Kiedy został otworzony Harem Club?
Harem Club został otworzony w 2013 roku w Centrum Gemini, a po pięciu latach działalności został przeniesiony do lokalu przy. ul 3 Maja 28. W obecnej lokalizacji nowy Harem Club działa od 13 października 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też