Blues Club
Blues Club
Blues Club

Blues Club

Blues Club Gdynia to pierwszy klub bluesowy w Trójmieście, założony w 2002 roku. Znajduje się na ulicy Portowej 9. Jak wskazuje nazwa, w Blues Clubie regularnie odbywają się koncerty bluesowe oraz jazzowe. Występują na nich zarówno światowe sławy, jak i lokalni wykonawcy. Na koncertach można usłyszeć najróżniejsze style jak np. Boogie Woogie, Rockabilly, czy też posłuchać brzmień z Delty Mississippi. Najlepsze atrakcje w Gdyni znajdziesz w klubie Blues.

Blues Club Gdynia bilety na koncerty i najbliższe wydarzenia

Blues Club Gdynia Jam Sessions to improwizowane koncerty, organizowane w każdy wtorek i środę o godzinie 20.00. Podczas takich występów muzycy nie mają ściśle sprecyzowanego programu, a ich głównym punktem są improwizowane solówki oraz wariacje na temat melodii, piosenek czy harmonii. Wtorki poświęcone są bluesowi, a środy jazzowi.

Ponadto w klubie już od kilkunastu lat odbywają się warsztaty harmonijkowe, mające na celu przybliżenie chicagowskiego bluesa pod względem teoretycznym i praktycznym – uczestnicy grają na Jam Sessions z użyciem wzmacniaczy lampowych. Mogą w nich uczestniczyć zarówno początkujący, jak i posiadający już pewne umiejętności muzycy. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach podzielonych według poziomu zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na indywidualizację ćwiczeń. Blues Club Gdynia noclegi to przytulne pokoje gościnne w przystępnych cenach. Klub oferuje także usługi gastronomiczne i whisky bar.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Blues Club
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Portowa 9
81-350 Gdynia

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/