Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Konsulat Kultury | Gdyńskie Centrum Kultury

Konsulat Kultury | Gdyńskie Centrum Kultury

Gdynia, Jana z Kolna 25
Konsulat Kultury | Gdyńskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gdyńskie Centrum Kultury, znajdujące się w Konsulacie Kultury, to miejsce, w którym spotykają się pasjonaci sztuki i twórczości. Ten nowoczesny obiekt położony jest w samym sercu Gdyni i pełni rolę ośrodka kulturalnego, organizując różnorodne wydarzenia i aktywności dla społeczności lokalnej i miłośników kultury.

Budynek Konsulatu Kultury jest przestronny i nowoczesny, zaprojektowany z myślą o stymulowaniu twórczości i wymianie artystycznych idei. Jego wnętrze jest jasne, przyjazne i otwarte, tworząc atmosferę sprzyjającą twórczej ekspresji i interakcji. Gdyńskie Centrum Kultury wyposażone jest w nowoczesne zaplecze technologiczne, które daje doskonałe warunki dla planowania różnorodnych wydarzeń kulturalnych, koncertów, wystaw, warsztatów oraz konferencji.

Na terenie obiektu znajduje się również przestrzeń wystawiennicza, gdzie prezentowane są różnorodne sztuki wizualne, w tym malarstwo, rzeźba, fotografia i zróżnicowane instalacje. Wystawy te są często interaktywne i angażują publiczność, zachęcając do refleksji i dyskusji na temat sztuki i jej wpływu na społeczeństwo. Bilety na gdyńskie eventy dostępne są w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

Gdyńskie Centrum Kultury – bilety na koncerty

Dużym zainteresowaniem miłośników muzyki cieszą się organizowane przez Gdyńskie Centrum Kultury koncerty. W czerwcu chętni mieli okazję wziąć udział w spotkaniu Anny Ciaszkiewicz i jej gości. Antropolożka i promotorka kultury zaprasza na gdyńską scenę osoby z pasją, które nieprofesjonalnie zajmują się różnymi formami sztuki. Gośćmi Anny Ciaszkiewicz była m.in. Lucyna Mieczkowska – arteterapeutka i animatorka kultury, oraz Marta Kania, która pisze teksty piosenek i wiersze. Bilety na koncert nie były konieczne – wstęp na wydarzenie był wolny.

Fani kultowych utworów Abby mogli z kolei wziąć udział w koncercie muzyki rozrywkowej w symfonicznych aranżacjach w wykonaniu Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej. Popularne przeboje śpiewała Magdalena Skorupska i Ringo Todorovic. Bilety na wydarzenie dostępne były w różnych wariantach cenowych.

Gdyńskie Centrum Kultury – wydarzenia dla dzieci

Jakie eventy dla najmłodszych organizuje Gdyńskie Centrum Kultury? Wydarzenia dedykowane dzieciom to m.in. cykliczne spotkania z muzyką filmową. Młodzi melomani mogą słuchać na żywo utworów z najpopularniejszych animacji, takich jak "Kopciuszek" czy "Pinokio".

Na terenie obiektu mają także miejsce spektakle, które opowiadają o najważniejszych wartościach życiowych. "Marysia ma Rysia" to historia o prawdziwej przyjaźni, która potrafi nadejść w najmniej spodziewanym miejscu i czasie. W obsadzie znaleźli się tacy artyści, jak Julia Ostaszewska, Bartłomiej Sudak, Justyna Kacprzycka czy Mateusz Deskiewicz.

Placówka organizuje także zajęcia muzyczne, które przeznaczone są dla rodziców z dziećmi do drugiego roku życia. Artystyczny Klub Malucha pozwala najmłodszym rozwijać pamięć muzyczną, ćwiczyć koncentrację i uwagę oraz kształtować umiejętności współdziałania w grupie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Gdyńskie Centrum Kultury?
Gdyńskie Centrum Kultury znajduje się na ulicy Jana z Kolna 25 w dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Gdyńskie Centrum Kultury? Bilety na eventy
Gdyńskie Centrum Kultury organizuje m.in. wydarzenia dla dzieci, spotkania autorskie, koncerty czy eventy tematyczne. Bilety na gdyńskie imprezy dostępne są w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Gdyńskie Centrum Kultury?
Placówka działa od wielu lat. Od sierpnia 2018 roku siedzibą Gdyńskiego Centrum Kultury jest budynek dawnego Domu Marynarza Szwedzkiego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też