Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Skwer Kościuszki

Skwer Kościuszki

Gdynia, Skwer Kościuszki
Skwer KościuszkiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Skwer Kościuszki w Gdyni ma 270 metrów długości i zlokalizowany jest w centralnej części miasta. Posiada on piękną zabudowę i płynnie łączy się z Molo Południowym, które słynie z masy atrakcji – to właśnie tutaj cumuje Dar Pomorza i ORP Błyskawica. Na terenie skweru znajduje się również znane wszystkim Akwarium Gdyńskie oraz Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego.

Jednym z charakterystycznych dla Skweru Kościuszki elementów jest składająca się z kilku betonowych kielichów fontanna. Powstała ona w latach 70. XX wieku i jest najstarszą działającą fontanną w Gdyni. Oprócz historii i atrakcji, które z pewnością docenią miłośnicy architektury i zabytków, Skwer Kościuszki w Gdyni słynie również z organizacji różnorodnych eventów. Otoczenie w postaci parku tworzy unikalne tło dla mających tu miejsce występów artystycznych, które organizowane są zwłaszcza w okresie letnim.

Skwer Kościuszki w Gdyni – wydarzenia

Odbywające się na terenie skweru wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród miłośników kultury. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Skwerze Kościuszki w Gdyni imprezy to koncerty z udziałem artystów reprezentujących różne dziedziny rozrywki – swoje muzyczne show prezentują tu gwiazdy zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i te mniej znane szerszej publiczności. Na wiele spośród nadchodzących koncertów, odbywających się w Skwerze Kościuszki w Gdyni, bilety dostępne są w sprzedaży elektronicznej.

Dlaczego warto odwiedzić Skwer Kościuszki w Gdyni? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i imprez muzycznych docenia publiczność w każdym wieku – zarówno młodzież, jak i dorośli. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką wybrać coś dla siebie.

Na scenie Skweru Kościuszki w Gdyni odbyły się występy m.in. Macieja Maleńczuka czy Ani Wyszkoni. Goście bawili się także podczas takiego festiwalu, jak Big Boat Party, w line-upie którego znaleźli się m.in. Kemot, Drwal, Bekett, Fresh, Ricardo, Raidho, Seb Skalski, Leon, Last Robots oraz Chriss Jaxx. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Skwer Kościuszki w Gdyni, bilety dostępne są w sprzedaży online.

Skwer Kościuszki w Gdyni – koncerty

Doskonale skrojony repertuar nadchodzących na terenie skweru eventów uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. Imprezy z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności, dostarczając im mnóstwo dobrej, niezapomnianej zabawy. Na organizowanych przez Skwer Kościuszki w Gdyni eventach nie brakuje tłumów tłoczących się pod sceną. Te niezwykle ciekawe koncerty oraz widowiska kulturalne to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Skwer Kościuszki w Gdyni, obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się na teren obiektu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Skwer Kościuszki w Gdyni?
Skwer Kościuszki w Gdyni znajduje się w centralnej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się na terenie Skweru Kościuszki w Gdyni?
Odbyły się tutaj m.in. koncerty Macieja Maleńczuka, Ani Wyszkoni oraz festiwal Big Boat Party.
Kiedy powstał Skwer Kościuszki w Gdyni?
Historia obiektu sięga jeszcze czasów przedwojennych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też