Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Błękitny Żagiel

Hotel Błękitny Żagiel

Gdynia, Franciszka Sędzickiego 19
Hotel Błękitny ŻagielOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Błękitny Żagiel to niezwykle piękny i schludny obiekt położony w Gdyni. Został zaprojektowany w stylu marynistycznym. Znajduje się 150 metrów od plaży w Gdyni, 400 metrów od Skweru Kościuszki i Gdyńskiej Mariny przy Muzeum Marynarki Wojennej. Hotel posiada salę konferencyjną o powierzchni 168 metrów kwadratowych, salę weselną z tarasem i widokiem na morze oraz sale na różne imprezy okolicznościowe. Odbywające się w Hotelu Błękitny Żagiel wydarzenia to okazja do odpoczynku, relaksu i chwili wytchnienia.

Hotel Błękitny Żagiel – wydarzenia

To wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni, które oferuje niezapomniane atrakcje i posiada wszystkie niezbędne dla turystów udogodnienia. Organizowane przez hotel wydarzenia to rozrywka przy pięknym widoku na morze. Realizowane w Hotelu Błękitny Żagiel koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Stanowią one okazją do wspólnego spędzenia czasu wolnego w towarzystwie najbliższych osób.

 

Goście hotelu w Gdyni chętnie decydują się na braniu udział w wydarzeniach uwzględniających speed dating, czyli tzw. szybkie randki, organizowane cykliczne przez Hotel Błękitny żagiel. Wydarzenia te przyciągają licznych singli, szukających najlepszej okazji do znalezienia drugiej połówki lub poznania nowych, interesujących osób.

 

Na czym polega koncepcja speed datingu? To kilkanaście parominutowych spotkań z innymi osobami , podczas których można porozmawiać o wszystkim. Ilość miejsc jest ograniczona, a bilety dostępne są w sprzedaży online.

Hotel Błękitny Żagiel - wydarzenia 2022

Wśród ciekawych propozycji, organizowanych przez Hotel Błękitny Żagiel, warto wyróżnić również imprezy plenerowe, organizowane na tarasie. To propozycja dla entuzjastów atrakcji na świeżym powietrzu. Wydarzenia organizowane przez hotel w Gdyni to gwarancja wyjątkowej atmosfery, dobrego jedzenia i zapierających dech w piersiach widoków.

Organizowane przez Hotel Błękitny Żagiel wydarzenia 2022 przypadną do gustu zwolennikom takich atrakcji. Eventy te będą z całą pewnością stanowić doskonałą okazję do spotkania z rodziną czy z przyjaciółmi. Nie chcesz przegapić nadchodzących atrakcji, odbywających się w hotelu w Gdyni? Śledź na bieżąco publikowane na naszej stronie aktualności – bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne m.in. stronie internetowej eBilet.pl.

Hotel Błękitny Żagiel – koncerty

Ludzie poszukują miejsc, które zapewniają zarówno błogi wypoczynek, jak i wiele atrakcji – Hotel w Gdyni daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil przy najlepszych występach i wydarzeniach. Hotel Błękitny Żagiel to koncerty pełne emocji, pasji i niezwykłych momentów.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Błękitny Żagiel?
Hotel Błękitny Żagiel znajduje się w Gdyni. Zlokalizowany jest 150 m od plaży w Gdyni, 400 m od Skweru Kościuszki i Gdyńskiej Mariny przy Muzeum Marynarki Wojennej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Błękitny Żagiel?
Hotel Błękitny Żagiel stawia na koncerty i wydarzenia, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających odbiorców. Imprezy na świeżym powietrzu i speed dating cieszą się dużą popularnością. Biletów na eventy w Hotelu Błękitny Żagiel warto szukać na naszej stronie internetowej.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też