Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Centrum Handlowe Batory Gdynia - I piętro

Centrum Handlowe Batory Gdynia - I piętro

Gdynia, 10 Lutego 11
Sprawdź wydarzenia
Centrum Handlowe Batory Gdynia - I piętroOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Handlowe Batory w Gdyni to popularny obiekt handlowo-usługowy. Położony w ścisłym centrum miasta budynek leży na trasie prowadzącej do najważniejszych atrakcji miasta, takich jak plaża miejska, Skwer Kościuszki oraz Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego. Miejsce to wyróżnia się również bardzo dobrą lokalizacją – znajduje się niewielkiej odległości od dworców PKP, PKS, SKM oraz innych środków transportu. Klienci mogą mieć pewność, że dotarcie na miejsce nie powinno stanowić żadnych problemów.

Nazwa budynku oraz styl architektoniczny, w którym został on wykonany, nawiązuje do historii Gdyni i portowego, nadmorskiego charakteru całego miasta. Centrum Handlowe funkcjonuje w otoczeniu budynków tworzących Gdyński Szlak Modernizmu. Oprócz spełniania swoich oczywistych funkcji, jakimi są oczywiście handel oraz usługi, Centrum Handlowe Batory zapewnia różnego rodzaju wydarzenia oraz koncerty, które zapewniają klientom wiele rozrywki i zachęcają do odwiedzin.

Centrum Handlowe Batory Gdynia – wydarzenia

Które zorganizowane przez Centrum Handlowe Batory wydarzenia cieszyły się największym zainteresowaniem widzów? Wśród najbardziej przykuwających uwagę eventów warto wymienić sesje Muzyki na żywo. Koncerty te uprzyjemniają widzom posiłki w strefie Food Hall oraz przyciągają dużą grupę publiczności, jak również nowych artystów, którzy pojawiają się tam, aby dać widzom swój niewielki koncert. Do tej pory zagościli już tam między innymi Mika & Mike, czyli duet w składzie absolwentki Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa oraz gitarzysta Piotr Horbaczewski i Adrian Hebel.

Wśród innych, zorganizowanych przez Centrum Handlowe Batory wydarzeń, warto wymienić m.in wspólne czytanie dzieciom wraz z aktorką telewizyjną i dubbingową Julią Kamińską oraz wiele edycji Kina Letniego Batory, podczas którego na świeżym powietrzu odtwarzane były kinowe hity takie jak "John Wick 2", "La La Land", "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Centrum Handlowe Batory Gdynia – bilety

Jak już zostało wspomniane, Centrum Handlowe Batory Gdynia organizuje koncerty, wydarzenia tematyczne, wystawy i inne imprezy. Bilety na poszczególne happeningi, imprezy i pozostałe wydarzenia występuje w różnych przedziałach cenowych, a czasem występują w postaci bezpłatnej.

Nie pozwól, żeby ominęły Cię te niesamowite wydarzenia. Centrum Handlowe Batory Gdynia oferuje sprzedaż biletów już teraz. Zakup możliwy jest do dokonania na miejscu lub poprzez serwis internetowy eBilet.pl. Nie czekaj i nie przegap najciekawszych wydarzeń w okolicy. Kup swoje bilety już dzisiaj i ciesz się genialnymi przeżyciami, po to by móc je wspominać przez najbliższe lata.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Handlowe Batory Gdynia?
Centrum Handlowe Batory Gdynia znajduje się przy ulicy 10 Lutego 11 w Gdyni.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Handlowym Batory Gdynia?
W Centrum Handlowym Batory Gdynia odbywają się wystawy, koncerty na żywo, imprezy, wydarzenia tematyczne i wiele innych.
Kiedy zostało otworzone Centrum Handlowe Batory Gdynia?
Centrum Handlowe Batory Gdynia zostało otworzone w 1998 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też