Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala CRS Zielona Góra

Hala CRS Zielona Góra

Zielona Góra, Sulechowska 41
Hala CRS Zielona GóraOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Zielonej Górze to obiekt sportowy, powstały w 2010 roku. Placówka należy do MOSiR-u w Zielonej Górze, w którym znajdują się boiska do piłki ręcznej, koszykówki, futsalu oraz siatkówki. Od 2010/2011 roku w hali trenuje i występuje Zastal Enea BC Zielona Góra. Obiekt znajduje się przy ul. Sulechowskiej 41.

 

Hala CRS Zielona Góra – o obiekcie

Hala CRS Zielona Góra wykorzystywany jest również w celu organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych. Budynek i widownia mogą pomieścić do 6080 widzów (znajduje się tu 5080 miejsc stałych oraz ok. 1000 wysuwanych). Grane w Hali CRS Zielona Góra koncerty i widowiska muzyczne osiągają niemalże poziom światowy, dzięki profesjonalnemu sprzętowi technicznemu.

 

Płyta główna ma wymiary 52 m x 32 m i można na niej rozgrywać mecze sportów zespołowych oraz rozgrywki sportów indywidualnych, takich jak tenis, tenis stołowy, sporty walki, sporty gimnastyczne i inne. W skład obiektu wchodzą basen wraz z aquaparkiem, wyposażonym w 210-metrową zjeżdżalnią, siłownia, sauny, mała oraz duża hala treningowa, szatnie i bar.

 

Hala CRS Zielona Góra – wydarzenia

Wydarzenia w Hali CRS Zielona Góra cieszą się ogromnym zainteresowaniem – nic dziwnego – występują tu gwiazdy polskiej estrady, które wprowadzają widzów w doskonały nastrój. Odbywają się tu imprezy muzyczne, występy kabaretów i wiele innych. Co do tej pory odbyło się w Hali CRS Zielona Góra? Koncerty Kombii czy Disco Majówka, która porwała to tańca tłumnie przybyłą publiczność. Podczas wydarzenia można było usłyszeć najpopularniejsze taneczne przeboje zespołów MIG, Power Play i Weekend. Słuchacze bawili się do utworów Ona tańczy dla mnie, Ona jedyna, NajPiękne, Lubisz to lubisz, Za każdą chwilę z Tobą, Wymarzona, Miód Malina i wielu innych.

 

Co odbyło się w hali CRS Zielona Góra? Walentynkowy koncert największych gwiazd polskiej estrady. Hala widowiskowo-sportowa ugościła takich artystów, jak Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boys, Ronnie Ferrari, Cleo oraz Piękni i Młodzi. Publiczność bawiła się doskonale w rytm znanych i lubianych od lat hitów.

 

Wielkim wydarzeniem w hali CRS Zielona Góra był występ Stand-up Comedy – najbardziej popularni komicy w kraju wyruszyli w podróż, aby rozbawić publikę. Wśród artystów, którzy pojawili się na scenie, znaleźli się Wiolka Walaszczyk, Piotr Zola Szulowski, Michał Leja, Piotr Szumowski, Mateusz Socha, Paweł Chałupka, a także Rafał Rutkowski. W programie znalazły się niepublikowane dotąd żarty i materiały przygotowane specjalnie na tę trasę! Publiczność bawiła się wyśmienicie!

 

Hala CRS Zielona Góra – wydarzenia 2022

Hala CRS Zielona Góra – wydarzenia 2022 – co w niedalekiej przyszłości odbędzie się w obiekcie? Pink Floyd History, czyli poruszające show, które pozwoli usłyszeć ponownie największe hity klasowego zespołu – jednego z najwybitniejszych w dziejach rocka. Bilety na koncert to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w niesamowitym występie tribute bandu.

Co jeszcze odbędzie się w Hali CRS Zielona Góra? Koncert FastLove - A Tribute to George Michael, czyli show, które oddaje hołd twórczości legendarnego artysty. W roli muzyka pojawi się Andrew Browning, autentyczny, prawdziwy showman, łudząco podobny do byłego lidera zespołu Wham!

 

Wśród wielkich wydarzeń, które mają odbyć się w hali CRS Zielona Góra, wspomnieć należy o występie Państwowego Akademickiego Ansamblu Pieśni i Tańca Gruzji Rustavi, spektaklu Jezioro Łabędzie w wykonaniu Grand Kiev Ballet, koncercie Moniki Brodki i Smolatego, a także zespołu LemON, który obchodzić będzie 10-lecie istnienia. Hala CRS Zielona Góra – bilety umożliwiają wstęp na każde wydarzenie.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Hala CRS Zielona Góra?
    Hala CRS Zielona Góra znajduje się przy ulicy Sulechowskiej 41.
  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali CRS Zielona Góra?
    W Hali CRS Zielona Góra odbyły się wydarzenia, takie jak koncerty Kombii, MIG, Power Play, Weekend, Boys, Ronnie Ferrari, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Cleo, Piękni i Młodzi, a także gale Stand-up Comedy.
  • Kiedy została utworzona Hala CRS Zielona Góra?
    Hala CRS Zielona Góra utworzona została w 2010 roku.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też