Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Klub Studencki Wyspa

Klub Studencki Wyspa

Zielona Góra, Wojska Polskiego 65
Sprawdź wydarzenia
Klub Studencki WyspaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł posłuchać muzyki na żywo w doborowym towarzystwie? Regularnie śledzisz trasy koncertowe, organizowane przez najbardziej znanych raperów oraz zespoły rockowe? Zobacz, co może zaoferować Ci zielonogórski Klub Studencki Wyspa. Wydarzenia, które mają tu miejsce, obejmują szeroką gamę zróżnicowanych eventów. Bilety na koncerty są dostępne m.in. na platformie eBilet.pl.

Klub Studencki Wyspa – wydarzenia

Jacy artyści gościli w przeszłości w Klubie Studenckim Wyspa? Bilety na występy raperów i zespołów rockowych cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród szerokiego grona słuchaczy. Zielonogórski klub odwiedził m.in. zespół Farben Lehre, reprezentujący połączenie punk rocka, reggae i rocka alternatywnego. Na przestrzeni 35 lat działalności artystycznej zespół wydał kilkanaście płyt i wystąpił na licznych koncertach w Polsce i zagranicą. Bilety na występ punkrockowej formacji cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem fanów polskiej muzyki rozrywkowej.

Entuzjaści klasyki polskiego hip hopu mieli okazję zobaczyć na żywo rapową legendę Peja/Slums Attack – sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy 30 najlepszych raperów artysta jest współrekordzistą w zakresie największej liczby album w historii, których debiut został uwzględniony w zestawieniu polskiej listy przebojów OLIS. Organizowany w ramach trasy koncertowej "Na Legalu Tour 2022" występ stanowił doskonałą okazję do usłyszenia wszystkich kultowych utworów rapera.

Klub Studencki Wyspa gości również wydarzenia stand-upowe. Na scenie zielonogórskie klubu wystąpili m.in. Antoni Syrek-Dąbrowski z programem "Kronika Filmowa" oraz Łukasz Kowalski, który zaprezentował program "Bakłażan".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Studencki Wyspa?
Klub Studencki Wyspa znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 65. Lokal powstał w miejsce działającego wcześniej lokalu o nazwie Kotłownia.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Studenckim Wyspa?
Wydarzenia, organizowane w Klubie Studenckim Wyspa, to zróżnicowane koncerty rockowe i hip-hopowe. Zielonogórski klub od lat gości wykonawców o ogólnopolskiej sławie podczas ich tras koncertowych.
Kiedy został otworzony Klub Studencki Wyspa?
Działający w Zielonej Górze Klub Studencki Wyspa rozpoczął swą działalność w 2012 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też