Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Cinema City Zielona Góra

Cinema City Zielona Góra

Zielona Góra, ul. Focus Mall, Wrocławska 17
Cinema City Zielona GóraOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cinema City należy do grupy Cineworld – jednej z największych sieci kinowych na rynku Europie i Izraelu. Cinema City Zielona Góra posiada przestronne sale z wygodnymi fotelami oraz ekranami, dostosowanymi do wyświetlania wszelkich premier, wydarzeń filmowych i kulturalnych oraz koncertów. Każda sala została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt i nagłośnienie, dzięki czemu wyświetlane tu seanse z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów.

Organizowane projekcje filmowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem fanów kina w każdym wieku. Repertuar został odpowiednio dopasowany do potrzeb i wymagań zarówno starszych widzów, jak i tych najmłodszych. Miejsce to zostało stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach kina i szeroko pojętej kultury. Organizowane przez Cinema City Zielona Góra wydarzenia stanowią niezwykle ciekawy pomysł dobry plan na spędzenie czasu wolnego. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Cinema City Zielona Góra – wydarzenia

Kino to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Organizowane przez Cinema City Zielona Góra wydarzenia to m.in. projekcji najciekawszych występów muzycznych, które zapewnią wiele niezapomnianych emocji, porównywalnych z koncertami na żywo. Wiele spośród odbywających się tu imprez stanowi doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na świetną na zabawę i odpoczynek przy wybitnych dziełach kultury. Repertuar obfituje w wiele różnorodnych atrakcji, z których każdy miłośnik kinematografii z pewnością wybierze coś w sam raz dla siebie.

Cinema City Zielona Góra jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz koncertów widzowie mają przyjemność ujrzeć również transmisje z meczów, filmy dokumentalne oraz premiery spektakli teatralnych czy operowych. Dzięki bogatemu repertuarowi odbywających się w Cinema City Zielona Góra koncertów i wydarzeń kulturalnych każdy zainteresowany może na bieżąco korzystać z nowości w świecie kultury i sztuki. Popularność realizowanych w obiekcie wydarzeń widać po ilości sprzedanych biletów. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Cinema City w Zielonej Górze, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej przez eBilet.pl.

Cinema City Zielona Góra – bilety

Na ekranie kina Cinema City Zielona Góra widzowie mają okazję zobaczyć seanse specjalnie. Są to doskonale wybrane propozycje projekcji filmowych, w których zostają wyświetlane najświeższe i najbardziej wyczekiwane premiery kinowe, filmy dokumentalne oraz propozycje dla najmłodszych widzów. Repertuar nadchodzących w Cinema City Zielona Góra koncertów i wydarzeń prezentuje się naprawdę obiecująco. To interesujące występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem organizowanych przez Cinema City? Koncerty i premiery kinowe, które mają tu miejsce to prawdziwa gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią, nie tylko będących fanami kina.

Na organizowanych w obiekcie wydarzeniach, regularnie przybywają tłumy widzów z miasta i okolic. Aby nie przegapić żadnych interesujących eventów, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem. Publiczność Cinema City Zielona Góra może skorzystać z bogatej oferty wydarzeń, m.in. z pokazów filmowych, koncertów, transmisji wydarzeń sportowych oraz filmów dokumentalnych, na które bilety wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Zachęcamy do regularnego śledzenia harmonogramu nadchodzących imprez kulturalnych, aby być na bieżąco, z tymi co dzieje się w obiekcie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cinema City Zielona Góra?
Cinema City Zielona Góra znajduje się w Focus Mall przy ul. Wrocławskiej 17.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cinema City Zielona Góra?
W obiekcie mają miejsce projekcje koncertów, pokazy filmowe oraz sportowe.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też