Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Kawon

Klub Kawon

Zielona Góra, Zamkowa 5
Klub KawonOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Kawon przy ulicy Zamkowej w Zielonej Górze łączy wspaniały klimat z doskonałym towarzystwem i najlepszymi imprezami muzycznymi. W miejscu tym odbywają się imprezy taneczne, koncerty oraz kameralne spotkania z artystami. Klubowa scena jest także miejscem występu kabaretów oraz pokazów filmowych. Oferty dopełniają wystawy oraz wieczorki z nauką salsy i wiele innych eventów. Przestronna sala o kameralnym wystroju służy także jako miejsce spotkań w gronie przyjaciół oraz imprez firmowych i okolicznościowych. Klienci mogą skorzystać z usługi cateringu lub skosztować lokalnej kuchni. Wszystko po to, aby lokal jeszcze bardziej tętnił życiem i zachęcał do kulturalnego spędzania czasu. 

Klub Kawon – wydarzenia i eventy

Piwnica Artystyczna Kawon to miejsce kabaretów i spotkań z artystami. Na klubowej scenie wystąpił m.in. Tomek Kołecki, który w nowym programie o nazwie "Monetyzacja Porażki" w zabawny sposób rozprawiał się z błędami z przeszłości, Nie obyło się bez tematu kwarantanny i golenia miejsc intymnych. Grupa SIEDEM RAZY JEDEN zaprezentowała w jeden wieczór aż 100 improwizacji. Lokal gościł także Wiolkę Walaszczyk, która w programie stand-upowym "GĄSKI, GĄSKI DO DOMU!" podjęła się z humorem wielu tematów niewygodnych i społecznie omijanych. Na scenie Kawonu gościł także Michał Leja w programie "Chciałbym się mylić". 

Gratką dla fanów błyskotliwego i ironicznego humoru było także spotkanie z kabaretem HRABI. W piwnicy odbywają się także cykliczne wieczory okolicznościowe jak np. Dzień św. Patryka, Jedno jest pewne - powodów do śmiechu i dobrej zabawy tu nie brakuje! Ciekawym wydarzeniem jest także zielonogórska giełda winyli - wydarzenie w ramach, którego goście mogą się wymienić płytami oraz porozmawiać o muzyce. 

Klub Kawon – koncerty i imprezy muzyczne

W Klubie Kawon odbywają się liczne koncerty i imprezy taneczne. W ramach wieczorków tanecznych goście mogą nauczyć się m.in. salsy i tańców latino. Na klubową scenę zapraszani są przedstawiciele różnych gatunków muzycznych z całej Polski. W ramach jesiennej trasy wystąpił tu m.in. Kwartet Proforma, który zasłynął świetną płytą z Kazikiem Staszewskim oraz nową interpretacją piosenek Leonarda Cohena. W koncercie w rozmiarze XX-L w ramach jubileuszowej trasy zagrała tu kultowa Łydka Grubasa. Była chłosta, małpi gaj i gruz. Gratką dla fanów mocniejszego brzmienia był koncert zespołów Vader i Nocny Kochanek. Kawonu nie ominął także KULT, który co roku grywa tu w ramach pomarańczowej trasy.

Klub Kawon – bilety online i harmonogram

Bilety do Klubu Kawon znajdziesz na eBilet.pl. Na stronie dostępny jest także harmonogram nadchodzących koncertów i spektakli, dzięki czemu z łatwością znajdziesz informacje o interesującym Cię wydarzeniu.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Kawon?
Klub Kawon znajduje się na ulicy Zamkowej 5 w Zielonej Górze. Atrakcyjne położenie w zabytkowej piwnicy w najstarszej części miasta dodaje lokalowi wyjątkowego klimatu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Kawon?
Klub Kawon posiada szeroką ofertę imprez artystycznych. Odbywają się tu koncerty, kabarety, stand-up’y, pokazy filmowe, wieczorki taneczne oraz wystawy fotografii i nie tylko.
Kiedy został otworzony Klub Kawon?
Artystyczna piwnica Klub Kawon to najstarszy pub w Zielonej Górze. Lokal funkcjonuje od 1991 roku i jest jednym z najważniejszych punktów na imprezowej mapie miasta.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też