Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Klasyka Muzyka filmowa Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematics

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematics

11-19.12.2024 Wrocław, Poznań

Organizator: Make Music Robert Nowak

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic CinematicsBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematic
środa
11.12.2024
19:00

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematic

Wrocław, Hala Stulecia

Poznań

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematic
czwartek
19.12.2024
20:00

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematic

Poznań, MTP Poznań Congress Center

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z magią kina i dźwięku na koncercie "Symphonic Cinematics". To wydarzenie, które przeniesie Cię w podróż przez najbardziej epickie, wzruszające i porywające momenty filmowej historii, podkreślone mistrzowskimi kompozycjami największych twórców ścieżek dźwiękowych.

Program koncertu Symphonic Cinematics

W trakcie tego muzycznego spektaklu, doświadczysz potęgi symfonii w wykonaniu utalentowanych muzyków, którzy wykonają oryginalne partytury kompozytorów tj. John Williams, Hans Zimmer, Ennio Morricone, Howard Shore i wielu innych.

Każdy dźwięk, każda nuta, będzie miała moc przeniesienia Cię do niezwykłych światów stworzonych przez wielkich reżyserów. Rozpoczniesz podróż od epickich pejzaży "Star Wars" i "Jurassic Park", poprzez mistyczne melodie "The Lord of the Rings", aż po przejmujące emocje z "Titanica" i "Braveheart". Nie zabraknie również współczesnych arcydzieł, takich jak "Inception" czy "How to Train Your Dragon". Ta niezwykła symfonia dźwięków zostanie uzupełniona porywającymi piosenkami z filmów, które zdobyły serca milionów. Czy to "My Heart Will Go On" z "Titanica", czy "Skyfall" z filmu o Jamesie Bondzie, każda melodia zabierze Cię w podróż przez emocje i wspomnienia.

"Symphonic Cinematics" to nie tylko koncert. To magiczne spotkanie, które połączy Cię z potęgą dźwięku, pozwoli odkryć nowe aspekty ulubionych filmów i stworzy niezapomniane chwile. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przyłącz się do nas, aby wspólnie celebrować wielkość muzyki filmowej i zanurzyć się w niepowtarzalnym świecie dźwięków i emocji.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też