Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Miejsce DRIZZLY GRIZZLY

DRIZZLY GRIZZLY

Gdańsk, Elektryków 1
DRIZZLY GRIZZLYOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Drizzly Grizzly klub Gdańsk to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. W lokal łączy funkcje sali koncertowej, dyskoteki oraz miejsca, w którym można się spotkać i porozmawiać o życiu. Klimatyczny bar serwuje kawę ora kraftowe piwo. Czas w klubie Drizzly Grizzly umila muzyka na żywo lub kawałki puszczane z kaset. Lokal regularnie gości zespoły i najlepszych DJ-ów, stając się ważnym miejscem na muzycznej mapie Gdańska.  Bilety na koncerty do Drizzly Grizzly można nabyć na miejscu lub kupić online.

 

Gdański klub Dizzy Grizzly znajduje się przy ulicy Elektryków 1 w pobliżu Stoczni Gdańskiej oraz Europejskiego Centrum Solidarności. Taka lokalizacja sprawia, że imprezy i koncerty w Drizzly Grizzly cieszą się zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Gdańska, ale także licznych turystów z całego świata. Odpowiedzią jest zróżnicowany repertuar koncertów w Drizzly Grizzly  oraz liczne wydarzenia o artystycznym charakterze.

Klubokawiarnia Drizzly Grizzly – koncerty i wydarzenia

Wydarzenia w Drizzly Grizzly to cały przekrój muzycznych propozycji. Doskonałe nagłośnienie, profesjonalne oświetlenie oraz duża przestrzeń na płycie sprawiają, że Drizzly Grizzly klub Gdańsk jest miejscem organizacji dużych letnich koncertów oraz festiwali. Koncerty i spotkania z DJ-ami odbywają się tu jednak przez cały rok, a bilety do Drizzly Grizzly rozchodzą się naprawdę szybko. Na klubowej scenie zagrał m.in. synth-popowy Duet Wczasy, który w ostatnim czasie podbił serca polskiej muzyki alternatywnej, death metalowy zespół Azareth, punkowa Siksa oraz młodzieżowy zespół Bluszcz, który zafundował słuchaczom imprezę w stylu retro.

 

Drizzly Grizzly klub Gdańsk jest także miejscem popularnych dyskotek, na których grają najlepsi DJ-e z Polski i nie tylko. Przykładem może być rapowy bauns w wykonaniu Odme x Vazee lub kolorowe 90’s KIDS DISCO by Szpula. Klimatu imprezie dodaje fakt, że utwory są puszczane z magnetofonów szpulowych na taśmie.

Klub Drizzly Grizzly– koncerty 2022

Drizzly Grizzly koncerty 2022 to także występ psychodelicznego zespołu z Gdańska Trupa. Na scenie pojawiło się także muzyczne trio z Olsztyna Krzta, Moaft i Mound. Klub gościł alternatywny rockowy zespół The Bullseyes, których energetyczne i surowe brzmienie zostało wielokrotnie wyróżnione w zagranicznych serwisach muzycznych. Drizzly Grizzly klub Gdańsk zaangażował się również wsparcie dla Ukrainy, organizując charytatywny koncert Gramy dla Ukrainy. Bilety na koncerty w Grizzly Drizzly można było nabyć na miejscu lub kupić z wyprzedzeniem online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Drizzly Grizzly?
Dizzy Grizzly znajduje się w historycznej części Gdańska, w pobliżu Stoczni Gdańskiej oraz Europejskiego Centrum Solidarności. Klub położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zatoki, dzięki czemu gości zarówno miejscowych bywalców, jak i odwiedzających miasto turystów. Taka lokalizacja sprawia, że do klubu łatwo się dostać z każdej części miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w Drizzly Grizzly ?
W gdańskim klubie Drizzly Grizzly odbywają się liczne koncerty i imprezy muzyczne prowadzone przez najlepszych DJ-ów. Wśród wielu wydarzeń można wymienić koncert Duetu Wczasy, metalowy występ zespołu Azareth oraz punkowe granie Siksy. W klubie cyklicznie odbywają się także imprezy DISCO by Szpula, podczas których utwory są puszczane ze szpulowych magnetofonów.
Kiedy został utworzony Drizzly Grizzly ?
Klub Drizzly Grizzly jest stosunkowo nowym miejscem na muzycznej mapie Trójmiasta, ale już dorobił się stałych bywalców. Zróżnicowany repertuar koncertów i wydarzeń sprawia, że miejsce skupia osoby o różnych zainteresowaniach muzycznych. Lokal funkcjonuje także jako kawiarnia i pub.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też