Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Wydział Remontowy

Wydział Remontowy

Gdańsk, Doki 1
Wydział RemontowyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wydział Remontowy w Gdańsku to miejsce, które od powstania w 2012 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Muzyka na żywo, jam session oraz komediowe improwizacje to tylko część z bogatej oferty tego klubu. Dlaczego warto wziąć udział w mających miejsce w Wydziale Remontowym wydarzeniach? Zachęcamy do zapoznania się z działalnością gdańskiego lokalu.

Wydział Remontowy – koncerty

Wśród organizowanych przez Wydział Remontowy koncertów nie brakuje propozycji dla miłośników zróżnicowanych gatunków muzycznych - od rocka i metalu po rap. Mające miejsce w obiekcie wydarzenia obejmują również m.in. imprezy tematyczne, poświęcone twórczości konkretnych artystów. Jednym z takich wydarzeń jest zaplanowany set DJ-ski, poświęcony twórczości Linkin Park – jednej z najbardziej wpływowych kapel rockowych XXI wieku.

Fanów muzyki na żywo czeka również niezwykłe wydarzenie – po siedmiu latach twórczej przerwy, zespół drewnofromlas powraca na scenę muzyczną z nowym, trzecim albumem studyjnym, wydanym pod szyldem Tartak Records. Album zatytułowany "coś tam, dużo dalej" to podsumowanie kilku lat przygód sześciorga przyjaciół, którzy razem tworzą niezwykłe brzmienie.

Drewnofromlas wyróżnia się swobodnym podejściem do twórczości, wymykając się konwencjom gatunkowym. Ich muzyka to partnerski kompozyt demokratycznych dźwięków, poruszających się swobodnie po rejonach współczesnej miejskiej muzyki basowej, a także jazzu, soulu, roots, dubu, drum'n'bassu, i jungle. Inspiracje czerpią także z bardziej egzotycznych gatunków, jak chicagowski footwork czy gqom. Nie przegap okazji do zobaczenia drewnofromlas na żywo - doświadcz niezwykłego połączenia energii, emocji i oryginalności, jakie oferuje muzyka drewnofromlas. 

Wydział Remontowy – wydarzenia komediowe

Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na świętowanie Mikołajek, organizowane przez Wydział Remontowe wydarzenie będzie propozycją w sam raz dla Ciebie – premierowy pokaz formatu improwizacji komediowej – Mo'Nolog, który odbędzie się 6 grudnia. Na gości czeka niepowtarzalne doświadczenie, w którym brak scenariusza i reżysera zamienia się w czystą, kreatywną zabawę. Na scenie pojawią się improwizatorzy, gotowi stworzyć coś wyjątkowego, inspirowani sugestiami widzów – to właśnie publika będziecie miała decydujący wpływ na przebieg spektaklu, kształtując go swoimi pomysłami i reakcjami.

Mo'Nolog to więcej niż spektakl, to improwizacja w czystej formie, pełna humoru, niespodzianek i spontanicznych zwrotów akcji. Bilety są już dostępne w cenie 30 zł. Nie przegap wyjątkowej okazji, by świętować Mikołajki w duchu śmiechu i dobrej zabawy. 

Wydział Remontowy – bilety

Planujesz wziąć udział w jednym z licznych wydarzeń, które regularnie są organizowane przez gdański Wydział Remontowy? Bilety na odbywające się tu koncerty znajdują się sprzedaży stacjonarnej oraz w wygodnej dystrybucji internetowej, prowadzonej m.in. za pośrednictwem eBilet.pl. Już dziś skorzystaj z wyjątkowego repertuaru tego miejsca i spędź swój czas wolny. Aby poznać nadchodzący harmonogram eventów, gorąco zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profili lokalu w mediach społecznościowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wydział Remontowy?
Wydział Remontowy mieści się przy ulicy Doki 1. W niedalekiej odległości od lokalu znajduje się Plac Solidarności i Pomnik Poległych Stoczniowców (okolice legendarnej bramy Stoczni Gdańskiej).
Jakie wydarzenia odbywają się w Wydziale Remontowym?
Organizowane przez Wydział Remontowy wydarzenia obejmują m.in. koncerty na żywo, jam session, karaoke oraz imprezy tematyczne.
Kiedy został otworzony Wydział Remontowy?
Gdański klub Wydział Remontowy powstał w 2012 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też