Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Kinguin Esports Lounge

Kinguin Esports Lounge

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4
Kinguin Esports LoungeOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gdański Kinguin Esports Lounge to bar sportowy i centrum multimedialnej rozrywki. Na gości nowoczesnego klub gamingowego czeka ponad 1000 gier, w tym najbardziej kultowe tytuły na PC, PlayStation 5 oraz gry planszowe. Pecety, konsole, transmisje meczów i gry towarzyskie przenoszą rozrywkę na nowy poziom, oferując pełne i wielowymiarowe wrażenia.

Zachwyt gości budzi scena z ogromnym ekranem, która idealnie sprawdza się podczas turniejów e-sportowych oraz wydarzeń związanych z rozrywką na żywo. Ekran jest także gwiazdą cyklicznych imprez muzycznych i karaoke. Harmonogram wydarzeń jest bogaty w imprezy sportowe, turniejowe oraz towarzyskie. Wśród nich znajdują się m.in. zawody gier planszowych i eventy takie jak "Speed friending" czy "Speed dating", umożliwiające poznanie nowych przyjaciół lub sympatii.

Kinguin Esports Lounge – wydarzenia i turnieje sportowe

Jakie eventy oferuje Kinguin Esports Lounge? Wydarzenia obejmują turnieje e-sportowe i maratony gier. Ogromna przestrzeń i doskonałe zaplecze techniczne pozwalają na tworzenie rozgrywek multimedialnych na najwyższym poziomie. Przykładem mogą być seria turniejów LAN w CS:GO dla amatorów, turniej "Gramy w Dobrej Sprawie" oraz impreza Fornite Day, w trakcie której uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności w najbardziej znanym tytule z segmentu battle royale z innymi graczami na żywo. Na gości czeka ponad 40 ekranów LED oraz 74 komputery najwyższej klasy.

Lokal organizuje także imprezy poświęcone popularnym planszówkom. To m.in. Dzień Tajniaka lub Pokemonowe Szaleństwo. Goście Kinguin Esports Lounge mogą także sprawdzić swoją wiedzę w popularnym Quizie Pubowym. To świetny pomysł na wyjście z przyjaciółmi lub imprezę integracyjną. Przestronne wnętrze lokalu sprawdzi się jako miejsce organizacji imprez integracyjnych lub okolicznościowych. Na gości lokalu czeka świetnie zaopatrzony bar i doskonałe menu oraz ogromny ekran, na którym transmitowane są rozgrywki sportowe.

Kinguin Esports Lounge – imprezy muzyczne i karaoke

Imprezy muzyczna w Kinguin Esports Lounge wykorzystują potencjał obecnych w lokalu multimediów. Ogromny ekran rezonuje grafiki w rytm granej muzyki oraz sprawdza się jako miejsce wyświetlania tekstu podczas imprez Karaoke – a tych w klubowym kalendarium nie brakuje! W każdy piątek w lokalu odbywa się Karaoke z Karalovers w Kinguin Esports Lounge, podczas którego uczestnicy mogą spróbować swoich sił na scenie lub kibicować innym.

 

Imprezowa przestrzeń jest także miejscem eventów o charakterze społecznym. Wśród imprez organizowanych w Kinguin Esports Louge znajdują się m.in. popularne spotkana "Speed friending". Są to wydarzenia organizowane przez firmę Dream Date. Bierze w nich udział od 20 do 30 osób, które są otwarte na nowe znajomości i chcą poznać nowych, ciekawych ludzi. Każda rozmowa trwa zazwyczaj około 7 minut. Celem spotkania jest integracja i nawiązane nowych znajomości.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kinguin Esports Lounge?
Kinguin Esports Lounge znajduje się w centrum handlowym Metropolia przy ulicy Jana Kilińskiego 4 w Gdańsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kinguin Esports Lounge?
Kinguin Esports Lounge odbywają się e-turnieje sportowe, imprezy karaoke, eventy towarzyskie i imprezy okolicznościowe.
Kiedy został otworzony Kinguin Esports Lounge?
Kinguin Esports Lounge został oficjalnie otwarty w czerwcu 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też