Evelina Ross

Evelina Ross

Evelina Ross, a dokładnie Ewelina Rosińska, to artystka, która w ostatnim czasie związała się z managementem i wytwórnią Kayax.

Evelina Ross - informacje o artystce

Swoją poważniejszą przygodę z muzyką rozpoczęła od występów ulicznych w Australii, gdzie nagrała również pierwsze autorskie utwory. Po trzech latach, w 2020 roku, wróciła do Polski i z miejsca zaczęła występować na rodzimych deptakach, skwerach i placach. Pewność siebie oraz dobry warsztat sprawiły, że niesamowicie szybko zaskarbiła sobie sympatię osób, które nie tylko słuchały jej występów, ale również rejestrowały je i publikowały w mediach społecznościowych.

 

 

 

Otrzymane zainteresowanie oraz liczne udostępnienia filmów z jej występów pozwoliły zbudować Ewelinie silną pozycję w social mediach, w których obserwuje ją łącznie prawie milion osób. Ponadto nagrała kolejne utwory własnego autorstwa, z czego jeden z nich przekroczył milion wyświetleń na YouTube. Oprócz słuchaczy, zainteresowały się nią media, w tym Dzień Dobry TVN, Interia, Eska oraz CGM. Aktualnie intensywnie pracuje w studio nad kolejnymi piosenkami.

 

Evelina Ross - Media

 

Instagram: https://www.instagram.com/evelinaross_/
TikTok: https://www.tiktok.com/@evelinaross_
Facebook: https://www.facebook.com/evelinaaross/

Zdjęcie dzięki uprzejmości Wytwórni Kayax

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Evelina Ross
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/