Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Bazar 1838

Bazar 1838

Poznań, Paderewskiego 8
Bazar 1838OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Osławiony Poznański Bazar jest nie tylko jednym z najważniejszych miejsc w Poznaniu, głównie dlatego, że był świadkiem wielu istotnych wydarzeń w dziejach Polski. To właśnie tutaj miało dojść do podjęcia decyzji o Powstaniu Wielkopolskim, a tym samym do rozpoczęcia walki o wolność. We wnętrzu tego historycznego miejsca znajduje się słynna z wybitnej kuchni Restauracja Bazar 1838.

Restauracja Bazar 1838 w Poznaniu

Legendarna kuchnia europejska jest serwowana w tym miejscu w zupełnie nowej odsłonie. Goście mogą odkryć dobrze znane potrawy na nowo i rozkoszować się ich obłędnym smakiem. Każdy, kto odwiedzi ten lokal, będzie mógł rozkoszować się wybitnymi daniami serwowanymi przez doświadczonego i cenionego szefa kuchni. Prawdziwą gratką jest sezonowa karta dań.

Warto podkreślić jednak, że wybitna kuchnia i stylowe wnętrze to nie wszystko, co wyróżnia to miejsce. Koncerty i liczne wydarzenia czynią ten lokal prawdziwym centrum kultury i kuchni w regionie. 

 

Co więcej, Restauracja Bazar 1838 w Poznaniu została w 2015 roku mianowana Członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. Lokal ten uzyskał również rekomendację portalu Restaurant Guru w 2022 roku.

Restauracja Bazar 1838 w Poznaniu – koncerty

W Restauracji Bazar 1838 w Poznaniu często organizowane są kameralne koncerty. W poznańskiej restauracji poza wybitną kuchnią króluje również muzyka na żywo. Na przestrzeni wielu lat wielokrotnie organizowane koncerty takich zespołów, jak Bohorquez Trio, Emilii Bartoszewicz, Royal Swing i wielu innych.

 

Połączenie dobrej muzyki z wykwintnymi potrawami to wyjątkowy, niecodzienny duet, który spotyka się z dużą aprobatą odwiedzających. Jesteś ciekaw, czy w Restauracji Bazar 1838 w Poznaniu odbędą się imprezy biletowane? Szukaj informacji na temat nadchodzących eventów na stronie portalu eBilet.pl.

Restauracja Bazar 1838 w Poznaniu – wydarzenia

Oprócz kameralnych koncertów w Poznaniu goście mogą również wziąć udział w licznych wydarzeniach. Sporą popularnością cieszy się Speed Dating, czyli szybkie randki dla singli. Na przestrzeni lat odbyły się liczne wydarzenia w Restauracji Bazar 1838, takie jak Noc Restauracji, Klub Gotowania z Dziećmi, Organizowane są tutaj chętnie okolicznościowe wydarzenia.

Z okazji Dnia Matki goście mogli spędzić miło czas przy muzyce na żywo oraz spędzając czas na degustacji wyjątkowych potrawy. Goście mogli zarezerwować bilety na sylwestrową zabawę, a także z  okazji Walentynek szef kuchni skosztować wybitnych afrodyzjaków w Restauracji Bazar 1838 w Poznaniu. Koncerty oraz wszystkie organizowane przez lokal wydarzenia to od lat wspaniała okazja, aby spędzić miło czas w tym zjawiskowym miejscu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja Bazar 1838?
Restauracja Bazar 1838 znajduje się w Bazarze Poznańskim w dzielnicy Stare Miasto, na ulicy Paderewskiego 8 w Poznaniu. W pobliżu znajduje się Stary Rynek. Lokal jest doskonale skomunikowany z resztą stolicy Wielkopolski.
Jakie koncerty odbyły się w Restauracji Bazar 1838?
Podczas koncertów w Restauracji Bazar 1838 wystąpiło wiele zespołów zarówno z całej Polski, jak i reprezentujących scenę lokalną. W ostatnim czasie goście mogli posłuchać muzyki na żywo Royal Swing z coverami największych przebojów, Bohorquez Trio, Kwartet Fortepianowy itd.
Kiedy została utworzona Restauracja Bazar 1838 w Poznaniu?
Restauracja znajduje się w budynku, który jest niezwykle istotne zarówno dla historii regionu i całego kraju – w Poznańskim Bazarze, który powstał w 1838 roku z inicjatywy Karola Marcinkowskiego, który powołał do życia spółki udziałowej.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też