Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Basen Orbita

Basen Orbita

Wrocław, Wejherowska 34
Sprawdź wydarzenia
Basen OrbitaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Basen Orbita we Wrocławiu to kąpielisko przy ul. Wejherowskiej, które jest główną bazą sportu i rekreacji w okolicy. Na obiekt składają się 2 baseny odkryte, otwierane w sezonie letnim, kryta pływalnia olimpijska o długości 50 metrów, 2 baseny wewnętrzne o długości 25 metrów oraz basen rekreacyjny z miejscem wydzielonym do pływania i zjeżdżalniami.

Oprócz kąpielisk i torów wodnych na Basenie Orbita są również: strefa fitness, siłownia o powierzchni 200 m2 i nowoczesna sauna. Kompleksowe centrum treningowe, położone we wrocławskiej dzielnicy Popowice, każdego dnia przyciąga dziesiątki zainteresowanych osób.

Basen Orbita – wydarzenia sportowe

Kąpielisko we Wrocławiu zostało zaprojektowane z myślą o największych imprezach sportowych. Do mających miejsce na Basenie Orbita wydarzeń zalicza się The World Games 2017. To w tym miejscu rywalizowały ze sobą reprezentanci krajów z całego świata w takich dyscyplinach jak pływanie w płetwach czy ratownictwo wodne.

Na Basenie Orbita podczas The World Games odbywały się również zawody kajak polo. Mecze, które polegają na umieszczeniu piłki w bramce przeciwnej drużyny, były pełne emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Bilety na TWG 2017 można było zakupić przez platformy internetowe takie jak eBilet.pl.

W październiku 2023 roku na Basenie Orbita odbyło się wielkie święto upamiętniające Marka Petrusewicza – pierwszego Polaka, który został rekordzistą świata w pływaniu i wielokrotnego zwycięzcę Pucharów Świata.

Basen Orbita – koncerty

Co jeszcze można zobaczyć, udając się na Basen Orbita? Koncerty organizowane w hali sportowo-widowiskowej, która znajduje się tuż przy kąpielisku, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród największych entuzjastów wydarzeń muzycznych.

Podczas koncertów w kompleksie Orbita miały okazję wystąpić takie gwiazdy jak: Whitney Houston, Bryan Adams, Kayah i Goran Bregovic, Shakin’ Stevens czy zespoły muzyczne Kult, Hey i Lady Pank. Widownia na hali może pomieścić nawet 3000 tysiące widzów, co czyni obiekt idealnym miejscem do organizacji największych imprez z udziałem polskich i zagranicznych artystów.

Basen Orbita – wydarzenia w przyszłości

Basen Orbita we Wrocławiu to baza sportowa i centrum rekreacji dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska i nie tylko. Na krytej pływalni organizowane są szkolenia pływackie zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych.

W mających miejsce na Basenie Orbita wydarzeniach biorą udział również uczestnicy półkolonii. Kompleks zapewnia opiekę nad dziećmi, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, naukę pływania oraz gry i zabawy sportowe.

Pływalnie regularnie wykorzystuje się do organizacji zawodów pływackich, treningów i zajęć aqua fitness. Na Basenie Orbita bilety (ich rodzaj i cena) są zależne od godzin korzystania z basenu, długości pobytu, liczebności grupy i wieku poszczególnych osób.

Basen Orbita – bilety na wydarzenia

Nowoczesne pływalnie na Basenie Orbita to częste miejsce turniejów i zawodów sportowych. Kompleks gwarantuje dobrą zabawę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Podczas organizowanych na Hali Orbita koncertów występują gwiazdy muzyczne światowego formatu.

Nie chcesz przegapić eventów na Basenie Orbita? Bilety na nadchodzące wydarzenia zarezerwujesz bezpośrednio w recepcji lub przez Internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Basen Orbita?
Basen Orbita znajduje się w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Popowice. Pływalnia wraz z Halą Orbita zlokalizowane są przy ul. Wejherowskiej 34.
Jakie wydarzenia odbywają się na Basenie Orbita?
Basen Orbita to miejsce, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe, zawody pływackie, zajęcia aqua fitness i wiele więcej.
Kiedy został otworzony Basen Orbita?
Basen Orbita wybudowany na potrzeby igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017 we Wrocławiu, został otworzony 4 marca 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też