Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Artefakt Cafe

Artefakt Cafe

Kraków, Dajwór 3
Artefakt CafeOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Artefakt Cafe to kawiarnia położona w południowej części stolicy Małopolski – Krakowa. Organizatorzy dbają nie tylko o aromatyczną kawę ale również o bogatą ofertę kulturowo-rozrywkową, na której czele stoją spektakle komediowe i stand-upy z gwiazdami z całej Polski. Sprawdź aktualne wydarzenia na serwisie eBilet.pl, kup wejściówki i zaplanuj miły wieczór ze znajomymi.

Artefakt Cafe – wydarzenia i atrakcje dla gości

Artefakt Cafe to kawiarnia, która stawia na dobry humor. W ofercie znajdziesz wiele wydarzeń z udziałem znakomitych komików. W kawiarni odbywają się również warsztaty, które są świetną okazją do zdobycia cennych doświadczeń z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych czy występów na scenie.

Lubisz grupowe rywalizacje? Zbierz grupę znajomych i wybierzcie się na PubQuiz organizowany w Artefat Cafe w każdy wtorek. PubQuiz to gra drużynowa, która swoim kształtem nawiązuje do najpopularniejszych teleturniejów znanych z telewizji, takich jak "Milionerzy", "Jeden z dziecięciu" czy "Familiada". Członkowie grupy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin wiedzy, a za każdą poprawną odpowiedź zgarniają punkty. Drużyna, która zbierze najwięcej punktów, otrzymuje atrakcyjne nagrody.

Artefakt Cafe – koncerty, wydarzenia dla miłośników dalekich podróży

Wydarzenia komediowe to główna atrakcja Artefakt Cafe. Koncerty rozbrzmiewają tutaj rzadko, ale organizatorzy nie zamykają się na inną tematykę niż ta humorystyczna. W kawiarni odbywa się wiele spotkań z podróżnikami. Patagonia, Tajlandia, Kambodża, Meksyk czy Japonia? Bez względu na to, jakie destynacje Cię interesują, z pewnością znajdziesz ofertę dla siebie.

Prelegenci każde wystąpienie okraszają prezentacją fotografii wykonanych w egzotycznych zakątkach świata. Bywa, że współcześni nomadzi wybierają nietypowe środki transportu dla danego regionu. Tak o swoich wyprawach opowiada znana podróżniczka Kamila Kielar: "Wybraliśmy rowery, żeby móc samodzielnie dotrzeć nad dawne i obecne brzegi Morza Aralskiego, od strony uzbeckiej i kazachskiej. Rower odejmuje też oficjalności, a to wciąż jest nieprawdopodobnie wrażliwy temat na miejscu, o którym nie rozmawia się otwarcie. Zebrany materiał reporterski przerósł nasze oczekiwania. Dopisaliśmy nowy rozdział o najnowszych działaniach na dnie morza".

Artefakt Cafe – bilety na wydarzenia

Chcesz wybrać się na spektakl komediowy lub inne wydarzenie rozrywkowe organizowane w  Artefakt Cafe? Bilety na aktualne eventy znajdziesz na portalu eBilet.pl – oficjalnym dystrybutorze sprzedaży. Warto podkreślić, że otrzymanych na maila wejściówek nie trzeba drukować – wystarczy, że pokażesz je obsłudze na wyświetlaczu smartfonu, tabletu lub innego urządzenia mobilnego.

Nasz serwis dba o ochronę danych osobowych przy każdej transakcji, a wrażliwe informacje są szyfrowane. Sprawdź ofertę wydarzeń dostępnych w Twojej okolicy i zaplanuj niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub solo.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Artefakt Cafe?
Artefakt Cafe znajduje się w Krakowie przy ulicy Dajwór 3 w południowej części stolicy Małopolski.
Jakie wydarzenia odbywają się w Artefakt Cafe?
W Artefakt Cafe odbywają się wydarzenia kulturalne, rozrywkowe oraz muzyczne. Bogata oferta wydarzeń sprawia, że każdy pewnością wybierze coś dla siebie. Improwizowane spektakle komediowe, wystawy fotografii, stand-upy czy giełdy płyt to tylko niektóre z propozycji. W kawiarni dotychczas wystąpiło wielu polskich artystów, wśród których warto wymienić takie nazwiska jak: Kasperek Mach, Kaliszka Grabowski Mac, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefsky, Tomasz Biskup.
Kiedy został otworzony Artefakt Cafe?
Artefakt Cafe został otworzony w 2016 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też