Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce ArtBem Bemowskie Centrum Kultury

ArtBem Bemowskie Centrum Kultury

Warszawa, Górczewska 201
ArtBem Bemowskie Centrum KulturyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo w Warszawie rozpoczęło swoją działalność w marcu 2006 roku. Jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków kultury w Warszawie.

 

Oferta Centrum skierowana jest do wszystkich grup społecznych i wiekowych mieszkańców Warszawy. Wydarzenia kulturalne, zajęcia, warsztaty i kursy organizowane przez popularny Artbem odbywają się w siedzibie instytucji, przy ul. Górczewskiej 201 oraz w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska. Bemowskie Centrum Kultury jest wiodącym ośrodkiem animacji społeczno-kulturalnej w Polsce, aktywnie współtworzącym życie kulturalne i społeczne dzielnicy.

Projekty Bemowskiego Centrum Kultury 

Od 2014 roku dom kultury jest instytucją zmieniającą swój charakter. W ramach centrum prowadzone są liczne projekty. Wspiera działania mające na celu podnoszenie poziomu czytelnictwa w dzielnicy Bemowo, organizuje kolacje sąsiedzkie, zajęcia muzyczne i teatralne oraz panele dyskusyjne. Organizuje również warsztaty historyczne o Bemowie. Współpracuje m.in. z Instytutem Adama Mickiewicza, Narodowym Centrum Kultury, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, Festiwalem Nowej Muzyki Żydowskiej, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Docs Against Gravity, Fundacją Orange, Festiwalem Warszawa Czyta, Instytutem Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

 

BCK dba o wysoką jakość i atrakcyjność przygotowywanych przez nich propozycji wydarzeń. W tym miejscu zarówno dorośli jak i najmłodsi znajdą wiele interesujących imprez kulturalnych mających na celu kształcenie jak i zabawę. 

 

 

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn