Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghrzeszowskie-juwenalia

Space

Warszawa, Kolejowa 37/39
SpaceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

SPACE Warsaw to 1700 metrów kwadratowych przestrzeni i około 1200 metrów na zewnątrz. Nowoczesna przestrzeń może pomieścić nawet 2000 gości. Lokal dysponuje 17 ekranami telewizyjnymi oraz ekranem LCD o powierzchni ponad 20 metrów kwadratowych. Wrażenia dopełnia wysokiej jakości nagłośnienie oraz profesjonalne oświetlenie sceny. Nic dziwnego, że klub SPACE Warsaw chętnie wybierany jest na eventy, koncerty, imprezy firmowe oraz konferencje.

 

Ogromna i nowoczesna przestrzeń pozwala dopasować do różnych wydarzeń. Wśród eventów można wymienić m.in. galę związana z urodzinami Polsat Sport, czy konferencję dla najlepszych sprzedawców Orange. W klubie SPACE Warsaw odbywają się także prestiżowe eventy golfowe, jak SPACE OPEN czy Polish Classic. Na terenie clubu znajduje się również basen i 4 bary.

SPACE Warsaw – koncerty  

SPACE Warsaw funkcjonuje także jako klub muzyczny oraz miejsce organizacji koncertów. Przestronna scena, fantastyczne nagłośnienie oraz profesjonalne oświetlenie sprawiają, że koncerty w klubie SPACE Warsaw to prawdziwe muzyczne doświadczenie. Koncerty odbywają się w ramach prywatnych eventów, firmowych imprez lub wydarzeń organizowanych przez sam klub, jak na przykład coroczna impreza sylwestrowa. Ogromna powierzchnia lokalu sprawia, że miejsce świetnie sprawdza się także jako przestrzeń dużych imprez muzycznych i tanecznych. 

SPACE Warsaw  – wydarzenia

 

Oferta klubu SPACE Warsaw jest skierowana przede wszystkim do prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o integrację swoich pracowników, pr oraz dobre relacje z partnerami biznesowymi. W lokalu odbywają się Wigilie firmowe, prestiżowe rozdania nagród, urodziny firm oraz prestiżowe konkursy golfowe. Ponad 1600 metrów kwadratowych ogrodu daje także możliwość aranżacji wydarzeń na świeżym powietrzu. Kameralne oświetlenie i bujna roślinność tworzy wyjątkową atmosferę, która jednocześnie pozwala na indywidualne kreacje. SPACE Warsaw posiada także zaplecze gastronomiczne, które oferuje swoim gościom menu dopasowane do wymagań każdego klienta oraz charakteru imprezy.

 

SPACE Warsaw  – konferencje

 

Ogromna przestrzeń i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że SPACE Warsaw jest także miejscem wielu prestiżowych konferencji. 17 ekranów telewizyjnych, scena oraz ogromny ekran LCD stwarzają dogodne warunki do wystąpień i prezentacji. Goście SPACE Warsaw mogą także skorzystać z opcji SPACE Events Club w ramach, której lokal pozwala na przygotowanie każdego rodzaju scenografii do produkcji filmó lub zdjęć.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się SPACE Warsaw?
Klub SPACE Warsaw znajduje się przy ulicy Kolejowej 37/39 w Warszawie. Ścisłe centrum Warszawy sprawia, że lokalizacja jest niezwykle prestiżowa, a równocześnie wygodna pod względem dojazdu.
Jakie wydarzenia odbyły się w SPACE Warsaw?
Klub jest gospodarzem wielu wydarzeń biznesowych i muzycznych. Przestrzeń wykorzystywana jest przede wszystkim na eventy firmowe oraz prestiżowe gale, jak urodziny  Polsat Sport czy turniej Polish Classik.
Kiedy został utworzony SPACE Warsaw?
Klub SPACE Warsaw to nowoczesna przestrzeń eventowa, która zagościła na dobre na muzycznej i konferencyjnej mapie Warszawy.  Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów oraz ogromne możliwości lokalowe sprawiają, że miejsce chętnie wybierane jest przez prestiżowych klientów.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też