Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Rewie | Show StandUp - KoEdukacyjny - *Jak Rozmawiać z Chłopem!! **Jełopem?

StandUp - KoEdukacyjny - *Jak Rozmawiać z Chłopem!! **Jełopem?

Organizator: GoBig Events

StandUp - KoEdukacyjny  - *Jak Rozmawiać z Chłopem!! **Jełopem?O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Doskonały pomysł na babski wieczór! Czy zastanawiałaś się, dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie? „Jak Rozmawiać z Chłopem? Jełopem?” to interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem? bilety już w sprzedaży.

Program wydarzenia Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?

Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące  MĘŻCZYZN i zdradza Praktyczną Instrukcje Obsługi Faceta

LEJDIS — Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby, nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD, by rozszyfrować męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

PANOWIE  Pytacie „Co zrobić by Kobieta, którą kocham, w końcu była zadowolona?” (masz wrażenie, że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą, byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól, by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić, by Cię uszczęśliwić.

DLA ZWIĄZKU to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: „Ja to już chyba gdzieś widziałem” „Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?” i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Zabawna forma bardziej przemawia do ludzi, a śmiech i wspólna zabawa tworzy wyjątkową atmosferę, dzięki czemu stajemy się otwarci na naukę i zrozumienie.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też