Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Fabryka Norblina

Fabryka Norblina

Warszawa, Żelazna 51/53
Fabryka NorblinaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Fabryka Norblina to niezwykle nowoczesny kompleks, powstały w zabytkowej fabryce w warszawskiej Woli. Teren zakładu liczy ponad 2 hektary. Warto dodać, że na 24.000 mkw. wygospodarowano wielofunkcyjną przestrzeń przeznaczoną dla gości. 

W fabryce funkcjonuje m.in. kino KinoGram, kawiarnia z muzyką na żywo The Piano Bar oraz Muzeum Fabryki Norblina, upamiętniające ponad 200-letnią historię tego miejsca. Ciekawą atrakcją jest również Art Box Experience – miejsce, w którym powstają multisensoryczne widowiska, takie jak koncerty, wystawy, spektakle oraz eventy. Warto zaznaczyć, że na terenie obiektu działa Food Town, czyli największa strefa gastronomiczna w Warszawie.

Fabryka Norblina – koncerty i wydarzenia

Warszawska fabryka to doskonałe miejsce do spotkań przy muzyce na żywo. Organizowane tu imprezy to niemała gratka dla fanów tematycznych eventów. Odbywające się w Fabryce Norblina wydarzenia pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach – goście spędzają długie, pełne wrażeń wieczory, korzystając z różnorodnych atrakcji obiektu. Oprócz koncertów odbywają się tutaj także wystawy i projekcje filmowe.

Fabryka Norblina – wydarzenia

Organizowane w Fabryce Norblina koncerty to z całą pewnością atrakcyjne eventy, pełne oryginalnej muzyki różnych gatunków. Na scenie można usłyszeć zarówno subtelny jazz oraz klasyczne utwory, jaki i pop soul, włoskie rytmy czy oldschool w nowym wydaniu. 

Eventy z udziałem mniej znanych artystów stanowią doskonałą okazję do poznania nowych brzmień – zupełnie innych niż te, na co dzień grające w rozgłośniach radiowych. Czym w nadchodzących tygodniach zaskoczy Fabryka Norblina? Wydarzenia 2022 pełne będą wyjątkowych występów na żywo, podczas których zaśpiewają polscy i zagraniczni wykonawcy.

Występy artystów różnych gatunków muzycznych są ciekawą atrakcją, przyciągającą widzów w każdym wieku. Dużą popularnością cieszą się również wystawy sztuki oraz projekcje filmowe. 

Aktualny repertuar eventów zapowiada się niezwykle obiecująco. Planowane w Fabryka Norblina wydarzenia 2022 to m.in. koncert poświęcony twórczości Arethy Franklin.

Fabryka Norblina – bilety na eventy

Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są do zakupu drogą elektroniczną na stronie internetowej eBilet.pl. Na imprezach, które odbywają się na terenie warszawskiego centrum, regularnie pojawiają się tłumy zainteresowanych. Warto dodać, że organizatorzy dbają o bogatą ofertę eventów, co stanowi niemałą zachętę dla wszystkich niezdecydowanych. 

Fabryka Norblina to fantastyczne miejsce na mapie Warszawy, z pewnością wyróżniające się na tle innych obiektów, organizujących podobne atrakcje. Imprezy muzyczne to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. Eventy, odbywające się w warszawskim lokalu, zasługują na duże uznanie, o czym może świadczyć stale rosnąca frekwencja gości Fabryki Norblina. Bilety na spektakle wyprzedają się bardzo szybko, dlatego warto na bieżąco śledzić zaplanowane atrakcje.

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Fabryka Norblina?
Fabryka Norblina znajduje się na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ulicy Łuckiej, Żelaznej i Prostej. W okolicy obiektu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Fabryce Norblina?
Koncerty i wystawy to tylko część atrakcji, organizowanych przez Fabrykę Norblina. Wydarzenia, które przyciągają tłumy zainteresowanych to również projekcje filmowe i wernisaże.
Kiedy została utworzona Fabryka Norblina?
Postindustrialny teren został przejęty przez amerykański fundusz inwestycyjny Patron Capital w 2008 roku. Rewitalizacja Fabryki Norblina rozpoczęła się w 2017 roku. Prace zakończono rok temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też