Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Arche Hotel

Arche Hotel

Częstochowa, ul. Oleńki 20
Sprawdź wydarzenia
Arche HotelOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Arche Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Częstochowy, w pobliżu Jasnej Góry. Ten nowoczesny hotel został wyposażony w wiele udogodnień, które z pewnością docenią turyści szukający idealnego miejsca do odpoczynku. Obiekt wyróżnia się wyjątkową kolorystyką, która trafi w nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Został on urządzony w duchu zamiłowania do sztuki, o czym świadczą wiszące w pokojach i na korytarzach obrazy przedstawiające krajobrazy Jury Krakowsko-Częstochowskiej – Arche Hotel cechuje się również należytą schludnością, którą z pewnością cenią sobie wszyscy klienci. Miejsce to świetnie sprawdzi się nie tylko na urlop z dziećmi, ale również na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, jak również na podróże służbowe.

Arche Hotel w Częstochowie został wyposażony w strefę relaksu, w skład której wychodzą: sala gimnastyczna, siłownia, SPA i jacuzzi. Spokojna okolica i bogate oferta hotelu stanowią doskonałą propozycję turystyczną zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.  

Warto wspomnieć, że obiekt słynie również z organizacji wydarzeń kulturalnych. Odbywające się Arche Hotel w Częstochowie koncerty to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych artystów, które na długo zapadną w pamięć. Hotel dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych, dlatego wiele miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych w swoje gusta. Bilety na wiele spośród nadchodzących imprez dostępne są w sprzedaży również przez Internet, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Arche Hotel w Częstochowie - wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Arche Hotel w Częstochowie przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą zabawę. Koncerty, spotkania autorskie oraz widowiska teatralne, które mają tu miejsce, cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy ilość sprzedanych na te wydarzenia biletów. Wyjątkowe propozycje występów artystycznych i spektakli teatralnych to propozycje nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Na scenie hotelu został zaprezentowany m.in. edukacyjny spektakl pt. „Mali poszukiwacze”, kierowany do dzieci od 4 do 7 lat i 8-10 lat.

Arche Hotel w Częstochowie to również koncerty, które zapewnią mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Na scenie zaśpiewał m.in. Stanisław Soyka. Obiekt słynie również z organizacji imprez tematycznych, którym oprócz występów artystycznych towarzyszy masę niespodzianek. Na nadchodzące eventy w Arche Hotel w Częstochowie, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Arche Hotel w Częstochowie - bilety

Arche Hotel w Częstochowie – wydarzenia – to najciekawsze propozycje kulturowe i koncertowe, których nie można przegapić. Obiekt to doskonała okazja do relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Arche Hotel w Częstochowie jest chętnie odwiedzany nie tylko przez turystów, ale również przez mieszkańców, którzy często uczestniczą w tutejszych wydarzeniach kulturalnych.

Nadchodzące w wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Aby nie przegapić fantastycznych propozycji widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem. Warto mieć również na względzie, że organizowane wydarzenia są biletowane. Nie czekaj – zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Arche Hotel w Częstochowie?
Arche Hotel w Częstochowie znajduje się przy ul. Oleńki 20.
Jakie wydarzenia odbywają się w Arche Hotel w Częstochowie?
W obiekcie mają miejsce wydarzenia kulturalne i spektakle teatralne.
Kiedy został otworzony Arche Hotel w Częstochowie?
Arche Hotel w Częstochowie został otwarty w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też