Galeria Teatr from Poland

Galeria Teatr from Poland

Galeria Teatr from Poland w Częstochowie została otwarta w 2007 roku w Częstochowie. Lokal o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych jest idealnym miejscem do organizacji wielu imprez masowych takich jak koncerty, spektakle teatralne, wystawy i inne wydarzenia zamknięte. Teatr from Poland stawia na artystów młodych, związanych z kulturami alternatywnymi i środowiskami muzycznymi z gatunku indie, metal, rock, punk, ska, reggae’owe, ska, trash, hardcore głównie z okolic Częstochowy, ale nie tylko. Koncerty w Teatrze from Poland to również muzyczna uczta lat 70., 80. i 90.

Repertuar Teatru from Poland obejmuje spektakle alternatywne, często kameralne spotkania literackie. Wyjątkowy klimat lokalu i pasja osób, które tworzą to miejsce przyciągają przede wszystkim fanów mocnych brzmień.

Galeria Teatr from Poland Bilety

Galeria Teatr from Poland bilety na najbliższe wydarzenia już dostępne w serwisie eBilet.pl.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Galeria Teatr from Poland
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Najświętszej Maryi Panny 2
42-200 Częstochowa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/