Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz SzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
59 lat
data urodzenia:
25.02.1965
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk
social media:

Opis

Krzysztof Ibisz to urodzony w 1965 roku w Warszawie) polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz.

Rozwój kariery Krzysztofa Ibisza

W 1988 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 został również absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

W 1987 roku miał miejsce jego debiut teatralny. Wcielił się w rolę Ryjka w sztuce Sen nocy letniej w stołecznym Teatrze Ochoty. W latach 1988–1993 był związany z Teatrem Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa.

Krzysztof Ibisz w telewizji

Krzysztof Ibisz od 2000 roku jest związany z telewizją Polsat, na antenie której prowadził różne programy rozrywkowe, m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o kasę, Życiową szansę, Rosyjską ruletkę, Grę w ciemno i inne. Prowadził na antenie Polsatu także m.in. konkursy Miss Polski czy koncerty sylwestrowe.

Współprowadził wszystkie edycje programu rozrywkowego Polsatu Jak oni śpiewają, a od września 2008 do czerwca 2009 prowadził teleturniej Gdzie jest Kłamczuch? Emitowanego w telewizji TV4. Można go również zobaczyć w takich produkcjach telewizyjnych jak Taniec z Gwiazdami czy Joker – programu Super Polsat

Krzysztof Ibisz spektakle 2022

Krzysztof Ibisz jest aktorem, którego można oglądać zarówno w telewizji jak i w teatrze. Spektakle 2022 z udziałem aktora to między innymi komedia Szalone Nożyczki w reżyserii Jakuba Ehrlicha, gdzie występuje u boku między innymi Dominiki Gwit czy Urszuli Dębskiej.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Izabela Grzybowska, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też