Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Piotr Borowski

Piotr Borowski

Piotr BorowskiOpisWydarzeniaPiotr Borowski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Aktor teatralny i filmowy. Współpracował z Teatrem Rozmaitości, Teatrem Studio, Teatrem Narodowym w Warszawie, Teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie i Teatrem Stara Prochownia. Od roku 2008 współpracuje z Teatrem Polonia, od roku 2010 Och-Teatrem w Warszawie i od roku 2013 z Teatrem Polskim w Poznaniu. Do 2002 występował jako Piotr Mostafa.

Piotr Borowski w spektaklach obsadzany jest w bardzo różnorodnych rolach. Do filmów najczęściej zostaje zaangażowany jako aktor charakterystyczny. Piotr Borowski w Polsce uznawany jest za jednego z najbardziej sprawnych fizycznie aktorów. Trenuje tenis, szermierkę, strzelectwo, boks tajski, capoeirę, brazylijskie ju-jitsu, shootfighting, jazdę na rolkach, karate, aikido, pływanie, windsurfing oraz żeglarstwo. W ramach przygotowania do jednej z ról nauczył się nawet tanga argentyńskiego. Zobacz, w czym w najbliższym czasie wystąpi Piotr Borowski – bilety na spektakle zamówisz wygodnie na stronie eBilet.pl.

Piotr Borowski – spektakle

Akademia Teatralna w Warszawie, Teatr Rozmaitości w Warszawie, Teatr Studio w Warszawie, Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Scena Inicjatyw Artystycznych ZASP w Warszawie i Teatr „Polonia” to część instytucji, z którymi współpracuje Piotr Borowski. Bilety na spektakle z jego udziałem cieszą się sporym zainteresowaniem.

W czym zagrał Piotr Borowski? Spektakle, w których wystąpił, to m.in. „Dwaj panowie z Werony”, „Mewa”, „Hamlet”, „Amadeusz”, „Kurka Wodna”, „Romeo i Julia” i „Psychotest, czyli lovematopea”. Bilety na wydarzenia rozchodziły się w szybkim tempie.

Gdzie w najbliższym czasie będzie można zobaczyć na scenie Piotra Borowskiego? Spektakle 2022 z udziałem artysty to m.in. „The Strings”. Komedia ta opowiada o przyjaźni, miłości do muzyki i życiowych zakrętach. W sztuce załamani mężczyźni postanawiają założyć własny zespół. Spektakl bawi do łez i wzrusza. Wspaniałą dwugodzinną zabawę gwarantują Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek i Piotr Borowski. Spektakle w 2022 będą okazją do zobaczenia swoich ulubionych artystów na żywo. Bilety pozwalające na udział w wydarzeniach można nabyć na naszej stronie.

Piotr Borowski – bilety na spektakle

Sprawdź, w czym w nadchodzących miesiąca zagra Piotr Borowski. Bilety na spektakle, w których występuje aktor, zamówisz bez wychodzenia z domu. Komedie, wzruszające sztuki i nie tylko – jeśli uwielbiasz teatr, śledź repertuar na naszej stronie. Zobacz najnowsze role Piotra Borowskiego – bilety na spektakle kupisz online.

Wydarzenia

Piotr Borowski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Piotr Borowski?

Miejscowości, w których Piotr Borowski wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kalisz, Kraków, Lublin.

Z czego znany jest Piotr Borowski?
Piotr Borowski w Polsce znany jest z „Lejdis”, „PitBulla”, „Quo vadis”, „Francuskiego numeru”, „Handlarza cudów” i „7 minut”. Aktor występuje też w wielu popularnych serialach telewizyjnych takich jak „Pensjonat nad Rozlewiskiem”, „Przyjaciółki”, „M jak miłość” i „Barwy szczęścia”.
Gdzie można zapoznać się z twórczością Piotra Borowskiego?
Teatr Rozmaitości w Warszawie, Teatr Studio w Warszawie, Teatr Narodowy w Warszawie, Teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Teatr Stara Prochownia w Warszawie i Och-Teatr to instytucje, na których scenach występował Piotr Borowski. Spektakle z udziałem aktora aktualnie można oglądać w Teatrze Polskim w Poznaniu i w Teatrze Polonia.
Kiedy zaczęła się kariera Piotr Borowski?
Piotr Borowski w 1997 roku zagrał w sztuce „Śmierć w Tyflisie”, a następnie w spektaklu „Dziady zbliżenia” (1999). Od tego czasu wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Pracuje także przy nagrywaniu audiobooków.

Fani lubią też

Zobacz też