Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Artysta Lidia Stanisławska

Lidia Stanisławska

Lidia Stanisławska OpisWydarzeniaLidia Stanisławska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Lidia Stanisławska to urodzona w 1954 roku w Szczecinie polska piosenkarka i dziennikarka. W 2012 roku artystka wydała książkę autobiograficzną. Jak nie zrobić kariery czyli potyczki z show-biznesem.

Rozwój kariery Lidii Stanisławskiej

Lidia Stanisławska swój debiut sceniczny miała w 1973 roku podczas festiwalu koszalińskiej giełdy piosenki. Zajęła wtedy pierwsze miejsce.

 

Lidia Stanisławska swoją debiutancką płytę wydała w 1979 roku. Oprócz  wokalistka nagrała wokalizy do filmów Palace Hotel oraz Wesela nie będzie. Lata 80. i 90. to okres koncertów Lidii Stanisławskiej piosenkarki w całej Europie, dzięki którym stała się rozpoznawalna m.in. w Czechosłowacji, Bułgarii

 

W 2001 piosenkarka wydała swoją drugą płytę zatytułowaną Inna twarz. Od 2007 roku można zobaczyć ją w takich spektaklach jak między innymi Kobiety w sytuacji krytycznej w Teatrze Polonia mieszczącym się w Warszawie.

 

Lidię Stanisławską można oglądać również w telewizji. Aktorka wystąpiła w takich serialach jak między innymi Czterdziestolatek, Plebania czy Samo życie.

Lidia Stanisławska spektakle 2023

Lidia Stanisławska jest zarówno piosenkarką jak i aktorką, którą można zobaczyć zarówno w telewizji jak i grającą na deskach teatru. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Klimaterium...i już w reżyserii Cezarego Domagały. Spektakl można zobaczyć w wielu polskich miastach. To pełnna humoru opowieść o wyjątkowych kobietach, które opowiadają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z pań. Na scenie oprócz aktorki zobaczyć będzie można między innymi Ewę Złotkowską czy Grażynę Zielińską.

Wydarzenia

Lidia Stanisławska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Lidia Stanisławska ?

Miejscowości, w których Lidia Stanisławska wystąpi w najbliższym czasie: Łódź, Warszawa, Radomsko, Marki, Inowrocław, Konin, Chrzanów, Andrychów, Kutno, Grodzisk Mazowiecki.

Fani lubią też

Zobacz też