Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta Lidia Stanisławska

Lidia Stanisławska

Lidia Stanisławska OpisWydarzeniaLidia Stanisławska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Lidia Stanisławska to urodzona w 1954 roku w Szczecinie polska piosenkarka i dziennikarka. W 2012 roku artystka wydała książkę autobiograficzną. Jak nie zrobić kariery czyli potyczki z show-biznesem.

Rozwój kariery Lidii Stanisławskiej

Lidia Stanisławska swój debiut sceniczny miała w 1973 roku podczas festiwalu koszalińskiej giełdy piosenki. Zajęła wtedy pierwsze miejsce.

Lidia Stanisławska swoją debiutancką płytę wydała w 1979 roku. Oprócz  wokalistka nagrała wokalizy do filmów Palace Hotel oraz Wesela nie będzie. Lata 80. i 90. to okres koncertów Lidii Stanisławskiej piosenkarki w całej Europie, dzięki którym stała się rozpoznawalna m.in. w Czechosłowacji, Bułgarii

W 2001 piosenkarka wydała swoją drugą płytę zatytułowaną Inna twarz. Od 2007 roku można zobaczyć ją w takich spektaklach jak między innymi Kobiety w sytuacji krytycznej w Teatrze Polonia mieszczącym się w Warszawie.

Lidię Stanisławską można oglądać również w telewizji. Aktorka wystąpiła w takich serialach jak między innymi Czterdziestolatek, Plebania czy Samo życie.

Wydarzenia

Lidia Stanisławska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Lidia Stanisławska ?

Miejscowości, w których Lidia Stanisławska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Łomża, Grodzisk Mazowiecki, Legnica, Płońsk, Bolesławiec, Sieradz, Gdańsk, Łódź, Nidzica, Gniezno, Choszczno, Pruszków, Gdynia, Toruń.

Fani lubią też

Zobacz też