Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg

Charlotte Gainsbourg to francusko-brytyjska piosenkarka i aktorka. Znana jest z ról m.in. w filmach Larsa von Triera: "Antychryście", "Melancholii" czy skandalizującej "Nimfomance". Gainsbourg muzycznie debiutowała w wieku 12 lat kontrowersyjną piosenką „Lemon Incest, którą wykonała razem ze swoim ojcem, francuskim piosenkarzem i reżyserem Sergem Gainsbourgem. Swoją pierwszą płytę nagrała również z ojcem, 3 lata później. Kolejne płyty zaczęła wydawać dopiero po 20 latach (5:55, IRM, Stage Whisper, Rest).

Filmografia artystki jest długa i imponująca – wystąpiła w około 50 filmach, w 2009 roku zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Charlotte jest artystką wszechstronną i bezkompromisową. Nie boi się wyzwań. Na scenie prezentuje się oryginalnie – często jest prawie niewidoczna – siedzi przy klawiaturze odwrócona od widowni lub po prostu stoi ściskając w dłoniach mikrofon. Jednak na koncertach Gainsbourg nie liczy się show, a po prostu dobra muzyka i doskonałe teksty.

Off Festival 2018 bilety już w sprzedaży! Charlotte Gainsbourg koncert bilety już dostępne.

 pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Charlotte Gainsbourg
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/