Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Catnapp

Sprawdź wydarzenia
CatnappOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Catnapp to artystka pochodząca z Argentyny, która ceniona jest głównie za występy na żywo. Jej koncerty to swoista podróż liryczna, w której artystka wchodzi w bardzo bliski kontakt z publicznością. Od 2015 roku tworzy w Berlinie, gdzie jej kariera nabrała szybkiego tempa. Ma na swoim koncie liczne single, dwa albumy oraz występy w wielu europejskich krajach, w tym w Polsce.

 

Historia Catnapp

Catnapp, a w zasadzie Amparo Battaglia, bo tak naprawdę nazywa się ta artystka, urodziła się i wychowała w Argentynie. Tutaj także rozpoczynała swoją karierę muzyczną. Jako artystka wywarła mocny wpływ na scenę w Buenos Aires. Była ceniona za mocne elektroniczne brzmienia, odważną twórczość oraz bliski kontakt z publicznością. Dużą uwagę zwracała także liryczna warstwa jej utworów, w której dawała dostęp do swoich uczuć.

 

Kariera Catnapp nabrała szybkiego tempa w 2015 roku. To właśnie wtedy artystka zdecydowała się na przeprowadzkę do Berlina, w którym tworzy do dzisiaj. Od tego czasu powstało wiele singli i albumów, które zachwycają już nie tylko odbiorców w Buenos Aires, ale także całej Europie. W Berlinie Catnapp dogłębniej odkryła swój styl muzyczny, który jest połączeniem popu z R&B i rapem. Pomimo licznych eksperymentów muzycznych, na jej płytach przebija się prosta, ale głęboka warstwa liryczna, która zachwyca kolejnych fanów.

 

Dwa lata po przeprowadzce do Berlina Catnapp założyła swoją wytwórnię muzyczną. Nazwała ją NAPP Recrods. Jej celem jest promocja nowych twórców, którzy dobrze rokują na scenie eksperymentalnej muzyki. Artystka chce pokazać ich światu i dać im szansę na zaistnienie wśród większej publiki.

 

Catnapp dzięki swoim elektryzującym koncertom, z których jest znana, pojawiła się w produkcji Netflixa pt. "Unorthodox. To właśnie tam zagrała gościnnie na imprezowej scenie, gdzie miała okazję pokazać swój występ na żywo. Ponadto aktywnie prowadzi także swoje konta w social mediach. Pokazuje tam kulisy swojej pracy. Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie zgromadziła ponad 40 tysięcy obserwujących. 

Catnapp - dorobek muzyczny

Catnapp wydała swoją debiutancką płytę dopiero w 2019 roku, czyli cztery lata po przeprowadzce do Berlina. Nosi ona tytuł "Monkeytown" i zebrała świetne recenzje dzięki połączeniu eksperymentalnych dźwięków z bogatą warstwą liryczną. Najnowszy krążek artystki, będący jednocześnie drugim, został natomiast zatytułowany "TRUST" i pochodzi z 2022 roku. Na płycie znalazło się 11 utworów. Są to:

 • "Need this";
 • "Time On Me";
 • "Skukinunu";
 • "Br34th3";
 • "Broken";
 • "In My Closet";
 • "Forget";
 • "The Way Back";
 • "Mess It Up";
 • "Stay Unsaved";
 • "Despierta".

Album został utrzymany w charakterystycznym dla Catnapp radosnym stylu, w którym dominują imprezowe rytmy. Warstwa liryczna niestety daje znać, że artystka chce przekazać ludziom to, czego jej samej brakowało. Teksty utworów opowiadają o rozpaczy, jaka towarzyszyła jej i prawdopodobnie też wielu innym osobom w trakcie dwóch ostatnich pandemicznych lat. Całości jednak doskonale słucha się nawet przy czynnościach dnia codziennego, a płyta podnosi na duchu.

Z kim współpracuje Catnapp?

Catnapp współpracuje z wieloma artystami. Do kolaboracji, które zasługują na największą uwagę, należą te z m.in.:

 • IXXF - we współpracy powstały utwory "Hate Hate" i "Slow";
 • Modeselektor - we współpracy powstały utwory "The Mover" i "Dating is in China";
 • AAAA - we współpracy powstał utwór "Come";
 • Young Solo - we współpracy powstał utwór "Time to Get Through It";
 • Nocturnal Sunshine - we współpracy powstał utwór "Wildfire".

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Catnapp: Kollektiv Turmstrasse, Lutto Lento, Shyness, Moderat, Szczyl, Wczasy, Trupa Trupa, Fisz Emade Tworzywo, Nilüfer Yanya, Sarapata, The Bug, Skream, CatchUp, .VRIL, Barto Katt, Lorenzo Raganzini, Hodak, Anna Calvi, Jerzyk Krzyżyk, Andy Stott, Zdechły Osa, Resina, Ralph Kamiński,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak ma imię Catnapp?
Prawdziwe imię i nazwisko Catnapp to Amparo Battaglia.
Skąd pochodzi Catnapp?
Catnapp pochodzi z Argentyny. W 2015 roku przeprowadziła się jednak do Berlina, gdzie kontynuuje swoją karierę muzyczną.
Jak nazywa się najnowsza płyta Catnapp?
Najnowsza płyta Catnapp nosi tytuł "TRUST" i powstała w 2022 roku.
Z kim współpracuje Catnapp?
Catnapp współpracuje z wieloma artystami takimi jak IXXF, Modeselektor, AAAA, Young Solo czy Nocturnal Sunshine.
Gdzie będzie można usłyszeć Catnapp w 2022 roku?
Catnapp zapowiedziała swój udział na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2022, który odbędzie się w dniach 21-24 lipca. Koncert artystki został zaplanowany na trzeci dzień wydarzenia, czyli na sobotę.

Fani lubią też

Zobacz też