Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Trattoria Venezia

Trattoria Venezia

Kraków, ul. Legionów Piłsudskiego 17
Trattoria VeneziaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Trattoria Venezia to znakomita restauracja, zlokalizowana na Starym Podgórzu, przy ulicy Legionów Józefa Piłsudskiego 17. Miejsce to słynne jest z powodu niezwykłej kuchni, inspirowanej Włochami północnymi. Organizowane są tu rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, które przyciągają gości, zainteresowanych kontaktem z kulturą.

Kraków – o mieście

Kraków to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce, położone nad Wisłą. Do 1795 roku była to stolica Polski. Obecnie jest centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej oraz Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. Zlokalizowany jest na obszarze Niecki Nidziańskiej, Bramy Krakowskiej oraz Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

W Krakowie znajduje się najstarsza uczelnia w Polsce, czyli Uniwersytet Jagielloński, a także placówki kulturalne, takie jak Narodowy Stary Teatr, Krypta Zasłużonych na Skałce, Krypta Wieszczów Narodowych na Wawelu, Zamek Królewski na Wawelu, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Panteon Narodowy, Muzeum Narodowe, Biblioteka Jagiellońska i wiele innych zabytków.

Trattoria Venezia – o obiekcie

W Trattoria Venezia każdy klient może zdecydować się na przepyszne danie, serwowane przez szefa kuchni Adama Zegana, który pracował wcześniej w słynnej restauracji Ed Red. W menu znajdują się m.in. trippa alla fiorentina, znane jako flaki po florencku w focaccii, stek z rostbefu wołowego rasy Piemontese, buratta na sałatce z fenkuła, a także kilka rodzajów włoskich makaronów i przepyszna pizza. Wszystkie potrawy przygotowywane są z oryginalnych produktów prosto z Włoch. Restauracja Trattoria Venezia oferuje również śniadania w postaci bufetu all you can eat, które zakupić można codziennie od godziny 7:00.

Trattoria Venezia to wspaniałe miejsce do spotkań krakowskiej społeczności. Przystosowana jest dla rodzin z dziećmi – właściciele wygospodarowali kącik dla najmłodszych, a w weekendy odbywają się tu zajęcia z animatorką. Rodzice mogą więc rozkoszować się kuchnią w spokojnej atmosferze.

Trattoria Venezia – wydarzenia

Jakie eventy miały miejsce w Trattoria Venezia? Wydarzenia, takie jak Restaurant Week, czyli event kulinarny, który ma zachęcać gości do spróbowania wspaniałych dań w okazyjnych cenach. Lokal postawił zarówno na doznania smakowe, jak i na atrakcyjność potraw. Goście zobowiązani byli do kupna „biletów wstępu” w postaci rezerwacji stolika – wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.

Trattoria Venezia – wydarzenia – co odbywa się w lokalu? Obiekt ten dostosowany jest do organizacji różnych przyjęć, takich jak urodziny, imieniny, konferencje, prezentacje produktowe i wiele innych. Restauracja oferuje możliwość łączenia stolików dla większych grup gości.

Trattoria Venezia – koncerty i inne wydarzenia

Co w przyszłości może odbywać się w Trattoria Venezia? Koncerty kameralne, spotkania ze sztuką, prelekcje i rozmowy z ciekawymi osobistościami. Miejsce to idealnie nadaje się na spotkanie z ukochanym i skosztowanie wykwintnych win, dopasowanych do konkretnych dań. Pracownicy chętnie doradzą w wyborze, proponując rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu klientom.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Trattoria Venezia?
Trattoria Venezia znajduje się w Krakowie na Starym Podgórzu, przy ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 17.
Jakie wydarzenia odbywają się w Trattoria Venezia?
W Trattoria Venezia odbywa się wiele wydarzeń, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gości. Odbył się tu m.in. Restaurant Week, podczas którego goście mieli okazję spróbować pyszne dania kuchni włoskiej.
Kiedy została utworzona Trattoria Venezia?
Trattoria Venezia została utworzona w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też