Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Scena Przodownik w Warszawie

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Scena Przodownik w Warszawie

Warszawa, Olesińska 21
Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Scena Przodownik w WarszawieOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena Przodownik powstała w 2011 roku jako mała scena Teatru na Woli. W  2013 roku połączono Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka i Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego tworząc nową instytucję o nazwie Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy. Dwie główny sceny w otrzymały odpowiednio nazwy po swoich dawnych patronach.

 

W ten sposób Teatr Dramatyczny  m. st. Warszawy stał się największym teatrem w stolicy, posiadającym cztery sceny w trzech dzielnicach: Scena im. G. Holoubka i Scena im. H. Mikołajskiej w Śródmieściu, Scena na Woli im. T. Łomnickiego oraz Scena Przodownik na Mokotowie.

Scena Przodownik Repertuar

Repertuar Sceny Przodownik bazuje na  współczesnych dramatach, przygotowywanych metodą open source, polegającą na włączeniu w proces powstawania dramatu aktorów, reżyserów, specjalistów i widzów, a w proces powstawania spektaklu – autora.

Scena Przodownik bilety

Bilety do Teatru Dramatycznego dostępne są na portalu eBilet.pl. Szybko i sprawnie można kupić wejściówki na spektakle, w których występują znakomici aktorzy, m.in.: Magdalena Smalara, Agata Wątróbska, Robert T. Majewski, Marcin Sztabiński, Piotr Siwkiewicz, Mariusz Drężek.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn