Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Arche Hotel Krakowska

Arche Hotel Krakowska

Warszawa, Aleja Krakowska 237/U1
Arche Hotel KrakowskaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Arche Hotel Krakowska to bardzo nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, położony w dogodnej lokalizacji stołecznej dzielnicy biznesowej przy alei Krakowskiej. Znajduje się 7 km od centrum Warszawy oraz 4 km od Lotniska Chopina. Hotel został wyposażony w wiele udogodnień, które z pewnością docenią turyści, szukający idealnego miejsca do odpoczynku. Obiekt wyróżnia się wyjątkową kolorystyką inspirowaną stylem ArtDeco, która trafi w nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Niebanalny wystrój oraz klimat luksusu, mieszającego się z elegancją, przyciągają wielu zwolenników takiego stylu. Wygodne pokoje z mnóstwem udogodnień zapewnią turystom wspaniałą okazję do wypoczynku i relaksu. Miejsce to świetnie sprawdzi się nie tylko na urlop z dziećmi, ale również na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, jak również na podróże służbowe.

Arche Hotel Krakowska został wyposażony w SPA z sauną, przestronną siłownię oraz w strefę gastronomiczną, w skład której wchodzi kawiarnia, bar o raz restauracja. Dogodna lokalizacja i oferta hotelu stanowią doskonałą propozycję turystyczną zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.

Arche Hotel Krakowska – wydarzenia

Warto wspomnieć, że obiekt słynie również z organizacji wydarzeń kulturalnych. Odbywające się Arche Hotel Krakowska koncerty to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych artystów, które na długo zapadną w pamięć. Hotel dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych, dlatego wielu miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych w swoje gusta. 

Odbywające się w Arche Hotel Krakowska wydarzenia przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą zabawę. Koncerty, spotkania autorskie oraz widowiska teatralne, które mają tu miejsce, cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy liczba sprzedanych na te wydarzenia biletów. Wyjątkowe propozycje występów artystycznych trafią w gust nie tylko starszych miłośników kultury i rozrywki, ale podbiją również serca najmłodszych widzów. Arche Hotel Krakowska to koncerty, które zapewnią mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Obiekt słynie również z organizacji imprez tematycznych, którym oprócz występów artystycznych towarzyszy masę niespodzianek

Arche Hotel Krakowska – bilety

Arche Hotel Krakowska organizuje naprawdę ciekawe propozycje kulturowe i koncertowe, których nie można przegapić. Obiekt ten jest doskonałą okazją do relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Arche Hotel Krakowska jest chętnie odwiedzany nie tylko przez turystów, ale również przez mieszkańców Warszawy i okolic, którzy często uczestniczą w tutejszych wydarzeniach kulturalnych.

Obiekt oferuje naprawdę zróżnicowany repertuar wydarzeń i widowisk kulturalnych, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Aby nie przegapić interesujących eventów, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem koncertów. Nie czekaj – zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów, o czym warto pamiętać.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Arche Hotel Krakowska?
Arche Hotel Krakowska znajduje się przy Alei Krakowskiej 237/U1 w Warszawie. Zlokalizowany jest 4 hm od Lotniska Chopina i 7 km od centrum miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Arche Hotel Krakowska?
W Arche Hotel Krakowska odbywają się wydarzenia kulturowe i muzyczne.
Kiedy został otworzony Arche Hotel Krakowska?
Arche Hotel Krakowska został utworzony w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też