Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Rudeboy Club

Rudeboy Club

Bielsko-Biała, Maja 20
Sprawdź wydarzenia
Rudeboy Club OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Rudeboy Club jeden z najważniejszych punktów na muzyczno-imprezowej mapie Bielska-Białej. Usytuowany w piwnicach starej fabryki w centrum miasta lokal jest miejscem licznych koncertów i eventów muzycznych. Klub dysponuje doskonałym zapleczem technicznym, w tym sceną, oświetleniem i profesjonalnym nagłośnieniem, dzięki czemu gości na swoich deskach najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sceny rockowej. Stałych gości zachęca estetycznym i przytulnym wnętrzem oraz dobrze zaopatrzonym barem.

Organizowane przez Rudeboy Club wydarzenia dotyczą szerokiej gamy inicjatyw, takich jak spotkania muzyczne i rozmowy o sztuce. W czwartki odbywają się tu imprezy pod nazwą CZAD PARTY, które wpisały się do klubowego kalendarium miasta jako rockowe czwartki. Piwnica organizuje także koncerty rockowe, na których występują początkujące zespoły rockowe. W ten sposób wspiera aktywność artystyczną mieszkańców miasta, a równocześnie tworzy platformę spotkań i wymiany muzycznych doświadczeń. 

Rudeboy Club – wydarzenia i eventy

Jakie atrakcje mają miejsce w Rudeboy Club? Wydarzenia to przede wszystkim imprezy muzyczne. Klub jest organizatorem koncertów oraz przeglądów artystycznych promujących młode zespoły. Do kultowych eventów należą czwartkowe rockoteki. Oprócz tego na terenie klubu odbywają się imprezy kulturalne takie jak przedstawienia teatralne, benefisy, spotkania kabaretowe oraz imprezy okolicznościowe. Przestrzeń jest także otwarta na organizację imprez zamkniętych jak integracje firmowe, urodziny czy spotkania klasowe. Jedno jest pewne - oprawa muzyczna jest zawsze na najwyższym poziomie!

Rudeboy Club – koncerty i imprezy muzyczne

Organizowane przez Rudeboy Club koncerty to niewątpliwa gratka dla miłośników muzyki na żywo. Na klubową scenę zapraszani są przede wszystkim artyści rockowi. Występowali tu m.in. Transgresja Entropia i znana z ciężkiego grania Mord’A’Stigmata.

Rudeboy Club – bilety i harmonogram wydarzeń

Planujesz wybrać się na jedno z licznych wydarzeń, organizowanych w Rudeboy Club? Bilety i harmonogram nadchodzących impreze są dostępne stacjonarnie lub w sprzedaży internetowej. Wszystkie informacje o nadchodzących wydarzeniach i dostępnych wejściówkach znajdziesz na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Rudeboy Club?
Klub Rudeboy znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy 1 Maja 20. Klimatyczne wnętrze w piwnicach starej fabryki znajduje się w samym centrum miasta, co zapewnia dogodny dojazd z każdej jego części.
Jakie wydarzenia odbywają się w Rudeboy Club?
Club Rudeboy organizuje rockowe CZAD PARTY oraz przeglądy młodych, mniej znanych artystów. Piwnica służy jako miejsce organizacji wystaw, benefisów, spektakli i spotkań kabaretowych. Club Rudeboy jest także organizatorem koncertów. Grają tu gwiazdy muzyki rockowej z Polski i zagranicy. Wśród nich można wymienić Łydkę Grubasa, KSU, The Analogs czy Skalmold i Mord’A’Stigmata.
Kiedy został otworzony Rudeboy Club?
Club Rudeboy istnieje ponad 25 lat. Od tego czasu przestrzeń usytuowana w stylowych piwnicach starej fabryki zrzesza muzyków, artystów, aktorów oraz wszystkie osoby zainteresowane kulturą i sztuką.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też