Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Brujeria

11-12.06.2024 Wrocław, Kraków

Organizator: Knock Out Productions

BrujeriaBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

Brujeria
wtorek
11.06.2024
19:30

Brujeria

Wrocław, Transformator

Kraków

Brujeria
środa
12.06.2024
19:30

Brujeria

Kraków, Kamienna 12

O wydarzeniu

Brujeria wraca na dwa koncerty do Polski! Zamaskowanych deathgrindowców z Meksyku zobaczycie 11 czerwca we Wrocławiu i dzień później w Krakowie.

Brujeria na żywo to sceniczna jatka, a więc brutalny death/grind, szokujące choreografie wokalistów oraz szeroko rozumiana destrukcja. Formacja promuje album “Esto es Brujeria”, który ukazał się zaledwie chwilę po ich ostatnim, wyprzedanym koncercie w stolicy! Musicie tam być! Bilety na koncerty zespołu Brujeria już w sprzedaży.

Brujeria informacje

Zawsze kontrowersyjni, zawsze brutalni do kwadratu, zawsze ekscytujący dla oka – to właśnie Brujeria, która już od lat 90. jest jednym z najciekawszych zjawisk na rozległej mapie death/grindu. Bo ten skład, obfitujący w wyjątkowo wyraziste postaci, nigdy nie grał pod publiczkę, nie uwiązywał się wąskimi standardami gatunkowymi. Muzycznie są intensywni i szaleni, a więc ekstrema absolutnie ich nie odpuszcza, ale cała otoczka tylko dodaje im uroku. Zamaskowana ekipa prosto z Meksyku nie drepcze w miejscu, tylko generuje sceniczny chaos i dużo szumu. Zapomnijcie o statecznym widowisku. Brujeria jest jak bomba – nigdy nie wiecie, kiedy wybuchnie, ale gdy już wchodzi na najwyższe obroty, mało kto odczuwa inne stany od zachwytu. Przygotujcie się na niezłą rzeźnię podpartą takim show, którego z pewnością nie zapamiętacie jako zwyczajnego metalowego gigu.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też