Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku Białej

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku Białej

Bielsko-Biała, ul. A. Frycza-Modrzewskiego 12
Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku BiałejOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta. Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Odbywające się w Auli Szkoleniowo-Widowiskowej w Bielsku-Białej koncerty i wydarzenia kulturalne zapewniają mnóstwo niezapomnianej rozrywki całej rodzinie. Regularnie organizowane są tu również widowiska kabaretowe, spektakle, wystawy i pokazy. Bilety na odbywające się w obiekcie eventy dostępne są w sprzedaży przez Internet oraz na platformie eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić Aulę Szkoleniowo-Widowiskową w Bielsku-Białej? Eventy muzyczne oraz wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku, o czym świadczy liczba sprzedawanych biletów. Aula oferuje naprawdę zróżnicowany program artystyczny, dzięki któremu każdy widz znajdzie tu rozrywkę dopasowaną do swojego gustu.

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej – wydarzenia

Organizowane przez Aulę Szkoleniowo-Widowiskową w Bielsku-Białej imprezy kulturalne stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę. Wydarzeniami, które cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających obiekt, są koncerty, spektakle oraz widowiska komediowe. Na scenie swoje występy prezentują lubiani przez widzów w każdym wieku artyści, którzy swoimi show dostarczają mnóstwo niezapomnianych przeżyć.

Jakich artystów ugościła scena Auli w Bielsku-Białej? Na wydarzeniach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów komediowych jak m.in. Mieszko Minkiewicz, Rafał Pacześ, Jakub Ćwiek, Paulina Potocka, Aleksandra Radomska, Krzysztof Skiba oraz Marcin Zbigniew Wojciech. Wystąpił tu również Iluzjonista Adrian Mitoraj, prezentując niezapomniane magiczne show.

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej – wydarzenia – to również interesujące spektakle teatralne. Miały tu miejsce m.in. pokazy Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, spektakle „Jaskiniowcy”, „Dwie Morgi Utrapienia”, „Kiedy kota nie ma…” oraz „Ciemno”. Te zróżnicowane propozycje kulturalne dedykowane są wszystkim miłośnikom kultury i rozrywki. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Aulę Szkoleniowo-Widowiskową w Bielsku-Białej, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej – koncerty

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i eventów muzycznych, organizowanych przez Aulę Szkoleniowo-Widowiskową w Bielsku-Białej prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy muzyczne, widowiska komediowe oraz spektakle teatralne, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Mające tu miejsce imprezy to zawsze doskonały pomysł na udany wieczór.

Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku Białej – bilety

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Auli Szkoleniowo-Widowiskowej w Bielsku-Białej? Koncerty i widowiska kulturalne, które odbywają się w obiekcie to niewątpliwie prawdziwa gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na nadchodzące wydarzenia w Auli Szkoleniowo-Widowiskowej w Bielsku-Białej, bilety dostępne są online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej?
Aula Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej znajduje się przy ul. A. Frycza-Modrzewskiego 12.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auli Szkoleniowo-Widowiskowa w Bielsku-Białej?
W Auli Szkoleniowo-Widowiskowej w Bielsku-Białej odbywają się wydarzenia kulturalne i koncerty, takie jak m.in. stand-up Rafała Paczesia, Krzysztofa Skiby; spektakle teatralne oraz występy muzyczne znanych artystów.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też