Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Soen

Soen OpisWydarzeniaSoen - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Soen to zespół grający metal progresywny i metal alternatywny. Powstał w 2010 roku w Szwecji. Zespół cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. 

O zespole Soen

Skład zespołu tworzą Martin Lopez grający na perkusji, Steve DiGiorgio - gitara basowa, Joel Ekelöf  śpiew oraz Kim Platbarzdis - gitara. Debiutancki krążek zespołu noszący nazwę Cognitive pojawił się 15 lutego 2012 roku nakładem wytwórni muzycznej Spinefarm Records. W ramach promocji do pochodzącego z płyty utworu "Savia" stworzono teledysk, którego reżyserem jest Patric Ullaeus, które zdobył uznanie wśród fanów zespołu.

 

21 stycznia nakładem Silver Lining Music pojawi się piąty album w dorobku zespołu Soen. Muzycy w październiku zaprezentowali pierwszy utwór z płyty - Antagonist. Teraz udostępnili drugi kawałek –Monarch.

 

W nagraniach szwedzka załoga często można usłyszeć partie smyczkowe (skrzypce, wiolonczela). Można je usłyszeć między innymi na wydanym w 2019 roku albumie "Lotus", na którym można usłyszeć również kwartet smyczkowi Emeli Jeremias, który dodaje wyjątkowego klimatu nagraniu.

Soen muzyka 

Posłuchaj muzyki Soen na playliście Rock That! by eBilet

 

 

 

Źródło zdjęcia: Grywn, CC-BY-SA 2.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Soen - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Soen ?

Miejscowości, w których Soen wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też