Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Miejsce Stadion Miejski w Bielsku-Białej

Stadion Miejski w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19
Stadion Miejski w Bielsku-BiałejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Miejski w Bielsku-Białej jest wizytówką miasta i niezwykle charakterystyczną przestrzenią, służącą nie tylko do organizowania wydarzeń sportowych, ale również kulturalnych oraz koncertów. Obiekt ten znany jest przede wszystkim z meczów piłki nożnej klubu Podbeskidzie. Na boisku rozgrywane są mecze drużyn na różnych szczeblach rozrywkowych oraz spotkania ligowe. Stadion Miejski w Bielsku-Białej był areną Młodzieżowych Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska w 2019 roku i Ligi Konferencji Europy UEFA w 2021 roku. 

Organizowane na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej koncerty i wydarzenia kierowane są zarówno do fanów adrenaliny oraz rywalizacji, jak i kultury czy muzyki. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce, w którym regularnie organizowane są zróżnicowane rozgrywki sportowe oraz wydarzenia kulturalnych, a bilety na bieżące i nadchodzące w obiekcie imprezy są dostępne są do kupienia przez Internet i na eBilet.pl.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Stadion Miejski w Bielsku-Białej? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Organizowane tam zawody są eventami dedykowanymi przede wszystkim fanom sportu, piłki nożnej i miłośnikom adrenaliny. Odbywające się tu koncerty i wydarzenia sportowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę i odskocznię od codziennych spraw. Na nadchodzące eventy, odbywające się na Stadionie Miejskim w Krakowie, bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl.

Jakie eventy miały miejsce na Stadionie Miejskim w Krakowie? Eventy kulturalne mające miejsce w tym obiekcie, to przede wszystkim wielkie widowiska, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym ilość sprzedanych na te wydarzenia biletów. W obiekcie odbyły się m.in. mecze ligowe oraz spotkania sportowe, oraz 90’ Festival, podczas którego na scenie swoje występy zaprezentowali m.in. Dr Alban, Capitan Jack, Fun Factory, NANA, Masterboy czy C-Block. Odbywające się tu imprezy przyciągają zarówno miłośników sportu i piłki nożnej, ale również wszystkich zainteresowanych dużymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego i doświadczyć rywalizacji na najwyższym poziomie.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej – koncerty

Stadion Miejski w Bielsku-Białej jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy sportowe i kulturalne. Na odbywające się w obiekcie eventy tłumnie przybywa publiczność z całej Polski. To niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się na stadionie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe oraz spotkania ligowe drużyny Podbeskidzie, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez sportowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Stadion Miejski w Bielsku-Białej, bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Miejski w Bielsku-Białej?
Stadion Miejski w Bielsku-Białej znajduje się przy ul. Rychlińskiego 19.
Jakie wydarzenia odbywają się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej?
W obiekcie miały miejsce mecze piłki nożnej oraz 90’ Festival z występami m.in. C-Block, Masterboy oraz Dr Albana.
Kiedy został otworzony Stadion Miejski w Bielsku-Białej?
Stadion w Bielsku-Białej wybudowany został w 1927 roku. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację w latach 50. XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też