Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Klimat

Klub Klimat

Bielsko-Biała, Mostowa 5
Klub KlimatOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Atmosfera (Klub Klimat) to klub bilardowy, zlokalizowany w Galerii Sfera w centrum Bielska-Białej. Ten nowoczesny obiekt jest dostosowany do organizacji imprez okolicznościowych, wydarzeń sportowych i nie tylko. W klubie znajduje się strefa gier zręcznościowych, bilard, bowling, pub i karaoke.

Do mających miejsce w Atmosferze (Klubie Klimat) wydarzeń zaliczają się urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz imprezy firmowe. Lokal wyposażony jest również w 3 duże ekrany, na których można oglądać najważniejsze eventy sportowe.

Atmosfera (Klub Klimat) – wydarzenia i festiwale

Atmosfera (Klub Klimat) to centrum sportowo-rozrywkowe regionu, w którym organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne. W listopadzie 2022 roku w klubie odbyła się kolejna edycja Hard Festival, w którym wzięli udział Regain, Driver, Rawness, Cast LTD, Leadanger czy Twisted Skull.

Wśród odbywających się w Atmosferze (Klubie Klimat) wydarzeń znajduje się również Bielska Liga Wolnostylowa, w której uczestniczą najlepsi freestylowcy w regionie. Dla zwycięzców bitwy przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W Atmosferze (Klubie Klimat) niejednokrotnie organizowano również wydarzenia na specjalne okazje, takie jak Walentynki, Dzień Kobiet, Sylwestra, czy wspólne kibicowanie podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Atmosfera (Klub Klimat) – koncerty

W 2022 roku organizowany w Atmosfera (Klub Klimat) koncert Kamila Bednarka pod nazwą “Ambasadorzy Rozrywki”, miał na celu wypromowanie mniej znanych utworów, które wyróżniały się połączeniem roots reggae i elementów elektroniki. Kamil Bednarek to wokalista formacji Star Guard Muffin w latach 2008-2012, finalista programu Mam talent! i autor wielokrotnie nagradzanego albumu “Szanuj”.

Z okazji Mikołajek z kolei do Atmosfery (Klubu Klimat) zawitał Kabe, czyli jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich raperów, który na swoim profilu Spotify każdego miesiąca ma ponad 1,3 miliona unikalnych słuchaczy. Kabe jest autorem takich utworów jak: “Albinos”, “Nike Air Max”, “Fefe”, “Ghetto Life”, “Każdy dzień”, “Nad ranem” i “Sheraton”.

W lutym 2023 roku w Atmosferze (Klubie Klimat) koncert zagrał zespół folklorystyczny z Podhala. Grupa muzyczna Baciary, założona przez Janusza i Andrzeja Body w 2002 roku, swoją muzyką i wystąpieniami na scenie nawiązuje do góralskiej tradycji. Do największych hitów zespołu Baciary należą: “Żyje się raz”, “Oczy zielone”, “Nic do stracenia” oraz “Jak się bawią ludzie”.

Atmosfera (Klub Klimat) – wydarzenia warte uwagi

Co w najbliższych miesiącach czeka Cię w Atmosferze (Klubie Klimat)? Wydarzenia, które wzbudzają największe zainteresowanie, to między innymi drugi sezon Bielskiej Ligi Freestylowej. Klub regularnie staje się również organizatorem koncertów i wyjątkowych eventów, które są okazją do spotkań i wspólnego spędzania czasu przez lokalną społeczność.

Atmosfera (Klub Klimat) – bilety

Atmosfera (Klub Klimat) cieszy się mianem największego klubu bilardowego na Podbeskidziu - uczestnicy mają do dyspozycji 17 stołów do gry w bilarda, tory bowlingowe, strefę karaoke i pub. Klub w Galerii Sfera to również miejsce wspólnego oglądania najistotniejszych wydarzeń sportowych, transmitowanych na wielkim ekranie.

Jak dostać się na koncerty i wydarzenia specjalne organizowane w Atmosferze (Klubie Klimat)? Bilety możesz zarezerwować już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Atmosfera (Klub Klimat)?
Atmosfera (Klub Klimat) znajduje się w centrum Bielsku-Białej, przy ul. Mostowej 5. Klub zlokalizowany jest w Galerii Sfera.
Jakie wydarzenia odbywają w Atmosferze (Klub Klimat)?
Atmosfera (Klub Klimat) to miejsce spotkań miłośników bilarda i bowlingu. W obiekcie odbywają się również koncerty, wydarzenia kulturalne i imprezy okolicznościowe.
Kiedy została otworzona Atmosfera (Klub Klimat)?
Atmosfera została otworzona na początku marca 2023 roku, w miejscu kończącego swoją dotychczasową działalność Klubu Klimat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też