Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Port Lotniczy Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

Poznań, Łobżenicka
Port Lotniczy Poznań ŁawicaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lotnisko Ławica jest międzynarodowym portem lotniczym i jednym z najstarszych lotnisk w Polsce. Obiekt znajduje się 7 km na zachód od centrum Poznania. Osobom podróżującym samolotem oferuje coraz więcej tras, rozbudowaną infrastrukturę portową i wysoki poziom obsługi pasażera. Lotnisko Ławica zachęca do latania z Poznania w różne kierunki, ale też organizuje ciekawe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Imprezy odbywające się na parkingu trawiastym portu lotniczego mają prawdziwie piknikową atmosferę. Lotnisko Ławica odwiedzają uwielbiani polscy artyści. Wydarzeniom organizowanym w nietypowych okolicznościach często towarzyszy zachęcająca strefa gastronomiczna. Nie przegap okazji do udziału w wyjątkowych eventach! Sprawdź zaplanowane przez lotnisko Ławica wydarzenia i zdobądź bilety na te najbardziej interesujące!

Lotnisko Ławica – koncerty

Organizowane przez lotnisko Ławica koncerty to zwykle wydarzenia z udziałem gwiazd polskiej muzyki.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Port Lotniczy Poznań Ławica?
Lotnisko Ławica znajduje się w zachodniej części Poznania, w północnej części osiedla Ławica przy ul. Bukowskiej i we wschodniej części Pojezierza Poznańskiego. Obiekt ulokowano ok. 7 km na zachód od centrum miasta. Udając się na wydarzenia współtworzone przez lotnisko Ławica, bilety można nabyć w stacjonarnych i internetowych punktach sprzedaży.
Jakie wydarzenia odbyły się w Porcie Lotniczym Poznań Ławica?
Na lotnisku Ławica odbyły się koncerty w ramach festiwali Summer Sky Festival i Rockowizna. W ofercie wydarzeń rozrywkowych poznańskiego portu lotniczego pojawiały się również występy kabaretowe czy stand-up.
Kiedy został utworzony Port Lotniczy Poznań Ławica?
Lotnisko Ławica powstało 26 sierpnia 1913 jako lotnisko wojskowe. 15 kwietnia 1945 nastąpiła z kolei inauguracja ogólnodostępnych przewozów linią okrężną.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też