Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM

Poznań, Przybyszewskiego 37
Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UMOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zajmuje się wynajmem pomieszczeń oraz organizacją różnego rodzaju spotkań. Udostępnia również swoje pomieszczenia organizatorom zewnętrznym na realizację imprez o charakterze estradowym i warsztatowym. Obiekt dysponuje również powierzchnią wystawienniczą dla firm, udostępnianą m.in. podczas wydarzeń branżowych.

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM – charakterystyka

Jaka jest aktualna struktura Centrum Kongresowo Dydaktycznego Auli UM? Wydarzenia w obiekcie odbywają się w jednej z pięciu sal. Największą przestrzenią w Centrum jest Sala A – obiekt ten jest doskonale przystosowany do organizacji wykładów i spotkań. Zapewnia 450 miejsc konferencyjnych lub 410 miejsc koncertowych. Jak wyposażona jest sala A Centrum Kongresowo Dydaktycznego Auli UM? Koncerty i inne inicjatywy w obiekcie odbywają się bez zastrzeżeń dzięki rzutnikom multimedialnym, ekranom, nagłośnieniu stereo i mikrofonom bezprzewodowym.

W przypadku organizacji nieco mniejszych wydarzeń, do dyspozycji zainteresowanych pozostaje sala B Centrum Kongresowo Dydaktycznego Auli UM – koncerty mogą pomieścić nawet 400 widzów, a przestrzeń użytkowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne technologie, dzięki którym planowanie imprez staje się prostsza. Warto pamiętać również, że Sale A oraz B można połączyć w jedną Salę Kongresową, która umożliwia organizację koncertów na nawet 850 osób.

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM w Poznaniu – wydarzenia

Jakie wydarzenia miały miejsce w Centrum Kongresowo Dydaktycznym Auli UM? Bilety na spektakl Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana „Śpiewające Fortepiany” cieszyły się wysokim zainteresowaniem wśród miłośników ponadczasowych i klasycznych piosenek, operetek czy musicali. Wydarzenie obfitowało w wyjątkowe interpretacje i aranżacje, które przeplatały się z pięknymi głosami i zapadającymi w pamięć kostiumami.

Muzyczna adaptacja filmu „Skazany na bluesa” to kolejne interesujące wydarzenie, które odbyło się w Centrum Kongresowo Dydaktycznym Auli UM. Koncert Macieja Lipiny zyskał wiele przychylnych opinii wśród miłośników twórczości niezapomnianego Ryszarda Riedla.

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM – wydarzenia 2022

Jakie inicjatywy zawitają w najbliższym czasie do Centrum Kongresowo Dydaktycznego Auli UM? Wydarzenia 2022 to m. in. koncert Macieja Maleńczuka – charyzmatycznego i kontrowersyjnego artysty, obok którego twórczości nie sposób przejść obojętnie. Bilety na show promujące najnowszą płytę artysty o nazwie „Klauzula Sumienia” znajdują się już w sprzedaży. Autor wielu kultowych przebojów, takich jak „Tango Libido”, „Ostatnia Nocka” czy „Tango Libido” od ponad 40 lat zachwyca kolejne pokolenia miłośników muzyki odważnej i bezkompromisowej, która skłania słuchacza do wytężonej refleksji.

 

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM?
Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM znajduje się przy ulicy Przybyszewskiego 37 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM?
W Centrum Kongresowo Dydaktycznym Aula UM odbywały się liczne wydarzenia muzyczne i teatralne, takie jak spektakl „Przebój Sezonu”, koncerty repertuaru grupy Dżem czy show „Śpiewające Fortepiany”
Kiedy zostało utworzone Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM?
Centrum Kongresowo Dydaktyczne Aula UM jest częścią Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, czyli państwowej uczelni o profilu medycznym, która powstała w 1950 roku po połączeniu dwóch wydziałów Uniwersytetu Poznańskiego – farmaceutycznego i lekarskiego.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też