Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Polana przy restauracji Oaza

Polana przy restauracji Oaza

Poznań, Koszalińska 15
Polana przy restauracji OazaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Polana przy restauracji Oaza to miejsce położone w spokojnej części miasta, tuż nad Jeziorem Strzeszyńskim. Lokalizacja pozwala na odpoczynek bez hałasów i zgiełku miejskiego życia. Restauracja Oaza powstała w 1963 roku i od tamtej pory, uznawana jest za luksusowe miejsce spotkań i rozrywki, chętnie odwiedzana przez Poznaniaków. W 2006 roku został przeprowadzony remont, który nadał temu obiektowi jeszcze lepszego charakteru i unikalności, co pozwoliło uczynić to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym niż dotychczas.

W obiekcie organizowane są wydarzenia kulturalne. Odbywają się tu koncerty i widowiska kulturalne. To doskonałe propozycje dla wszystkich miłośników rozrywki. Polana przy restauracji Oaza słynie nie tylko z wielkich eventów, ale również z bliskości z lasem i z alejkami spacerowymi, co sprawia, że człowiek ma szansę nie tylko na dobrą zabawę, ale również na odpoczynek i relaks. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń, organizowanych przez Polanę przy restauracji Oaza, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Polana przy restauracji Oaza – wydarzenia

Polana przy restauracji Oaza słynie z wyjątkowo ciekawych atrakcji, podczas których goszczą znani i lubiani artyści. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kulturalne. Cyklicznie odbywa się tu Enter Enea Festival, podczas którego każdy widz znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. O popularności odbywających się tu wydarzeń, świadczy liczba sprzedanych biletów.

Enter Enea Festival to trzy dni muzycznych spotkań z różnorodnymi artystami, nie tylko z tymi, znanymi z list z przebojów. Dzięki występom gwiazd, prezentujących zróżnicowane gatunki muzyczne, widzowie mają okazję zapoznać się z odkryciami i zupełnymi nowościami w świecie dźwięków. To fantastyczna okazja do znalezienia nowych muzycznych inspiracji. Na scenie występują znani artyści, ale również i tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką.

Widzowie mieli okazję ujrzeć na żywo koncerty m.in. Kasi Pietrzko Trio, Michała Salamona/ Lion’s Gate, Leszka Modżera z Orkiestrą Kameralną Poleskiego Radia „Amadeus”, Mitch & Mitch, Omara Sosy czy Daniela Herskedala. Swój występ zaprezentował w obiekcie również zespół Dżem, będący legendą polskiego bluesa. Na organizowanym przez Polana przy restauracji Oaza koncercie nie zabrakło znanych wszystkim hitów jak: „Wehikuł czasu” czy „Whisky”. To była prawdziwa gratka dla miłośników bluesa i zespołu oraz fenomenalny powrót do przeszłości!

Polana przy restauracji Oaza – koncerty

Dlaczego warto odwiedzić miejsce Polana przy restauracji Oaza? Wydarzenia i koncerty, które mają tu miejsce, to interesujące propozycje rozrywkowe, które stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego. Bogaty repertuar widowisk muzycznych i pozytywna atmosfera tego miejsca to gwarancja niezapomnianej zabawy. Na aktualne i nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Polana przy restauracji Oaza, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Miłośnikom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych przez Polanę przy restauracji Oaza. Nadchodzące widowiska to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych z pogranicza różnych gatunków muzycznych, które zapewnią sporo fantastycznej i niezapomnianej zabawy. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez obiekt w Poznaniu. Na eventy, mające tu miejsce, bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Polana przy restauracji Oaza?
Polana przy restauracji Oaza znajduje się przy ul. Koszalińskiej 15 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się na Polanie przy restauracji Oaza?
Na Polanie przy restauracji Oaza mają miejsce wydarzenia kulturalne, m.in. Enter Enea Festival.
Kiedy została utworzona Polana przy restauracji Oaza?
Polana przy restauracji Oaza została utworzona w 1963 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też