Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Skwer Play

Skwer Play

Poznań, ul. Bułgarska 17
Sprawdź wydarzenia
Skwer Play OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Poznań to jeden z najnowocześniejszych nowoczesnych i największych kompleksów sportowych w Polsce. Dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze, tamtejsza arena sportowa jest nie tylko miejscem rozgrywek piłkarskich, ale oferuje również wiele wydarzeń kulturowych i atrakcji, których można skorzystać na co dzień. Bilety na nadchodzące eventy są w sprzedaży online.

 

Oprócz areny piłkarskiej Stadion Miejski w Poznaniu posiada również m.in. restaurację 12 Sports Bar & Restaurant, Klub muzyczny B17 czy Strefę Sportu. Za II trybuną stadiony znajduje się Skwer Play – nowoczesna przestrzeń koncertowa, w której skład wchodzi scena, strefa gastronomiczna oraz strefa relaksu.

Skwer Play - koncerty

Organizowane przez Skwer Play wydarzenia przyciągają tłumy widzów. Miejsce to organizuje zróżnicowane koncerty polskich i zagranicznych artystów, znanych z list przebojów. Eventy muzyczne odbywają się również na scenie plenerowej oraz w Klubie muzycznym B17.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem, proponowanym przez Skwer Play? Koncerty, które mają tam miejsce, to muzyka na żywo, która z pewnością trafi w zróżnicowane gusta Poznaniaków (i nie tylko). Znajdujący się przy Stadionie Miejskim obiekt gości wiele krajowych gwiazd i stanowi miejsce licznych wydarzeń.

Skwer Play – wydarzenia

W obiekcie Skwer Play odbywało się dużo koncertów artystów różnych gatunków muzycznych. Wystąpili tu m.in. Pro8l3m, Szpaku, Ralph Kaminski, Nocny Kochanek, Paluch, Sylwia Grzeszczak czy Daria Zawiałow. To znane i lubione nazwiska gwiazd, które cieszą się ogromną popularnością wśród publiczności z Poznania i okolic. Dlaczego warto odwiedzić Skwer Play? Koncerty, które mają tam miejsce, to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego z najbliższymi przy elektryzującej muzyce na żywo.

 

Bilety na wydarzenia w poznańskim lokalu dostępne są na eBilet.pl. Program nadchodzących w Skwerze Play koncertów zapowiada się niezwykle interesująco. Dla wszystkich odwiedzających obiekt czekają niezapomniane atrakcje. Już we wrześniu swoje występy zapowiedzieli Marie ze swoim koncertem promującym najnowszy album „Babyhands” czy kultowy raper Peja, hucznie obchodzący swoje 46 urodziny wraz z publicznością Skwer Play oraz White 2115 z premierą nowego krążka – „Pretty Boy”.

Skwer Play – bilety na koncerty i wydarzenia

Poznański obiekt to miejsce stworzone do spotkań z przyjaciółmi. Organizowane w Skwer Play wydarzenia 2022 z pewnością dostarczą wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Bilety na koncerty są do nabycia na eBilet.pl. Lokal został przystosowany do imprez muzycznych, co pozwala na niesamowite doznania podczas występów znanych artystów. Muzyka na żywo organizowana przez Skwer Play to koncerty wysokiej jakości, trafiające w gust wszystkich widzów, niezależnie od wieku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Skwer Play?
Skwer Play znajduje się za II trybuną Stadionu Poznań, który mieści się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Skwerze Play?
Wśród wydarzeń, które odbyły się w Skwerze Play, warto wymienić koncerty znanych artystów polskiej sceny muzycznej, takich jak Peja, Pr8bl3m, Daria Zawiałow, Nocny Kochanek czy Sylwia Grzeszczak.
Kiedy został utworzony Skwer Play?
Skwer Play stanowi część Stadionu Poznań, którego przebudowa rozpoczęła się w 2009 roku i dobiegła końca w 2010 roku. Z okazji inauguracji obiektu na płycie stadionu wystąpił Sting.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też