Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Sympho House

Sympho House

Sympho HouseOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Sympho House został stworzony przez Visual Symphony Orchestra, DJ-a oraz innych wokalistów takich jak: Eric Prydz, Moloko, Faithless, Bob Sinclar,  Modjo, Basement Jaxx, Kygo, Armand van Helden, Avicii oraz wielu innych artystów. Koncerty łączą w sobie muzykę house oraz brzmienia symfoniczne, dzięki temu tworzą niezwykle unikalne kompozycje.

O projekcie Sympho House 

Projekt Sympho House ze względu na swoją wielopłaszczyznowość tworzy Visual Symphony Orchestra, która składa się z wielu wybitnych polskich muzyków orkiestrowych i kierowana jest przez Dariusza Tarczewskiego - doświadczonego aranżera i kompozytora. Niesamowicie wyjątkowy charakter całemu wydarzeniu nadaje uczestnictwo w projekcie wybitnego muzyka klubowego DJ-a Wookie. Jednak to nie wszystko.

 

W projekcie Sympho House pojawią się również inni wokaliści Daniel Moszczyński, Kasia Wilk, John James i Kasia K8 Rościńska. Wyjątkowa muzyka tworzona przez Sympho House to nie wszystko. To również wspaniałe spektakle multimedialno-świetlne, które swoim klimatem przywołują balearskie kluby muzyczne. To gwarancja niezapomnianej zabawy i energii prezentowana na żywo poprzez Orkiestrę i DJ-a, która zrobi niesamowite wrażenie nie tylko na fanach housowej muzyki. 

 <

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też