Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Edison

Hotel Edison

Baranowo, Wypoczynkowa 60
Hotel EdisonOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Edison – koncerty, wydarzenia

Położony w malowniczej miejscowości Baranowo – Hotel Edison, przyciąga wielu turystów z Poznania i okolicznych miasteczek województwa wielkopolskiego. Obiekt wyróżnia się bogatą ofertą wydarzeń kulturalno-edukacyjnych dla całych rodzin.

Z hotelu chętnie korzystają również smakosze, bowiem na terenie kurortu znajduje się winnica i elegancka restauracja Lumière. Bilety na wydarzenia organizowane w Hotelu Edison, można wygodnie nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Hotel Edison – wydarzenia, informacje o obiekcie

Hotel Edison w miejscowości Baranowo położony jest tuż przy jeziorze Kierskim, co gwarantuje doskonałe widoki, wiele pięknych tras spacerowo-rowerowych, a także możliwość obcowania z dziką fauną i florą. Goście mogą zatem liczyć na pokój z widokiem na wodę, a chcąc napawać się zielenią w pobliżu pokoju – mogą udać się do parku okalającego budynek lub zwiedzić pobliską winnicę.

Dodatkowo, obiekt położony jest zaledwie 7 km od lotniska Poznań-Ławica, co sprawia, że jest świetną bazą wypadową nie tylko dla turystów z poznania i okolic, ale również odleglejszych miast, a nawet gości zza granicy.

Położenie przy komfortowych węzłach komunikacyjnych czy bliskość przyrody, to niejedyne zalety Hotel Edison. Wydarzenia i koncerty odbywające się na terenie obiektu również umilają wolny czas gościom zatrzymującym się w hotelu. Najpopularniejszym jest Edison Festival, czyli dwudniowe wydarzenie muzyczne z dźwiękami muzyki rozrywkowej. Na scenie dotychczas pojawiły się takie gwiazdy jak: Artur Rojek, Kwiat Jabłoni czy Fisz Emade Tworzywo.

Pisząc o Hotel Edison, nie sposób nie wspomnieć o hotelowej restauracji. Lumière to miejsce idealne do rozkoszowania się przysmakami podczas rodzinnego obiadu czy biznesowego lunchu, dzieci z pewnością ucieszą się z oferty Lumière Pizza Concept, gdzie w menu znalazły się klasyczne propozycje tego włoskiego specjału.

Hotel Edison koncerty

Hotel Edison koncerty 2022 to możliwość spotkania z artystami podczas Prosecco Piątków oraz Edison Fesitvial. Goście hotelu i miłośnicy muzyki z całej Polski, mogli bawić się przy utworach Vito Bambino, Kaśki Sochackiej, Darii Zawiałow czy Mroza.

Hotel Edison – bilety na wydarzenia

Chciałbyś wybrać się na Edison Festival organizowany w Hotel Edison? Koncerty w 2024 roku na razie są niespodzianką, ale bilety już można kupić za pośrednictwem serwisu eBilet.pl. Zapewniamy szybką i komfortową transakcję, a także pełną ochronę Twoich danych osobowych – sprawdź już dziś.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Best Western Hotel Edison?
Best Western Hotel Edison położony jest w zielonej okolicy przy ulicy Wypoczynkowej 60 w miejscowości Baranowo w województwie wielkopolskim. Obiekt znajduje się w pobliżu jeziora Kierskiego, gdzie można oglądać bogatą faunę, a nawet wybrać się na rejs żaglówką.
Jakie wydarzenia odbyły się w Best Western Hotel Edison?
Dotychczas w Best Western Hotel Edison odbyły się liczne wydarzenia edukacyjne dla dzieci – m.in. warsztaty kulinarne i zajęcia z akrobatyki dla najmłodszych, nie zabrakło również atrakcji dla całych rodzin, wśród których warto wymienić obiady weekendowe oraz majowe piknikowanie. Odwiedzający hotel mogą również liczyć na bogatą ofertę wydarzeń sezonowych, takich jak: letnie kino plenerowe, zimowe morsowanie czy majówka w parku Edisona. Dorośli mogli bawić się na koncertach muzyki rozrywkowej, wziąć udział w zabawie andrzejkowej lub skorzystać z degustacji alkoholu podczas cyklicznych wydarzeń Prosecco piątki.
Kiedy został utworzony Best Western Hotel Edison?
Best Western Hotel Edison w Baranowie został utworzony w 2012 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też