emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Miejsce Best Western Hotel Edison

Best Western Hotel Edison

Baranowo, Wypoczynkowa 60
Best Western Hotel EdisonOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Best Western Hotel Edison – koncerty, wydarzenia

Położony w malowniczej miejscowości Baranowo – Best Western Hotel Edison, przyciąga wielu turystów z Poznania i okolicznych miasteczek województwa wielkopolskiego. Obiekt wyróżnia się bogatą ofertą wydarzeń kulturalno-edukacyjnych dla całych rodzin.

Z hotelu chętnie korzystają również smakosze, bowiem na terenie kurortu znajduje się winnica i elegancka restauracja Lumière. Bilety na wydarzenia organizowane w Hotelu Edison, można wygodnie nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Best Western Hotel Edison – wydarzenia, informacje o obiekcie

Best Western Hotel Edison w miejscowości Baranowo położony jest tuż przy jeziorze Kierskim, co gwarantuje doskonałe widoki, wiele pięknych tras spacerowo-rowerowych, a także możliwość obcowania z dziką fauną i florą. Goście mogą zatem liczyć na pokój z widokiem na wodę, a chcąc napawać się zielenią w pobliżu pokoju – mogą udać się do parku okalającego budynek lub zwiedzić pobliską winnicę.

Dodatkowo, obiekt położony jest zaledwie 7 km od lotniska Poznań-Ławica, co sprawia, że jest świetną bazą wypadową nie tylko dla turystów z poznania i okolic, ale również odleglejszych miast, a nawet gości zza granicy.

Położenie przy komfortowych węzłach komunikacyjnych czy bliskość przyrody, to niejedyne zalety Best Western Hotel Edison. Wydarzenia i koncerty odbywające się na terenie obiektu również umilają wolny czas gościom zatrzymującym się w hotelu. Najpopularniejszym jest Edison Festival, czyli dwudniowe wydarzenie muzyczne z dźwiękami muzyki rozrywkowej. Na scenie dotychczas pojawiły się takie gwiazdy jak: Artur Rojek, Kwiat Jabłoni czy Fisz Emade Tworzywo.

Pisząc o Best Western Hotel Edison, nie sposób nie wspomnieć o hotelowej restauracji. Lumière to miejsce idealne do rozkoszowania się przysmakami podczas rodzinnego obiadu czy biznesowego lunchu, dzieci z pewnością ucieszą się z oferty Lumière Pizza Concept, gdzie w menu znalazły się klasyczne propozycje tego włoskiego specjału.

Best Western Hotel Edison koncerty

Best Western Hotel Edison koncerty 2022 to możliwość spotkania z artystami podczas Prosecco Piątków oraz Edison Fesitvial. Goście hotelu i miłośnicy muzyki z całej Polski, mogli bawić się przy utworach Vito Bambino, Kaśki Sochackiej, Darii Zawiałow czy Mroza.

Best Western Hotel Edison – bilety na wydarzenia

Chciałbyś wybrać się na Edison Festival organizowany w Best Western Hotel Edison? Koncerty w 2023 roku na razie są niespodzianką, ale bilety już można kupić za pośrednictwem serwisu eBilet.pl. Zapewniamy szybką i komfortową transakcję, a także pełną ochronę Twoich danych osobowych – sprawdź już dziś.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Best Western Hotel Edison?
Best Western Hotel Edison położony jest w zielonej okolicy przy ulicy Wypoczynkowej 60 w miejscowości Baranowo w województwie wielkopolskim. Obiekt znajduje się w pobliżu jeziora Kierskiego, gdzie można oglądać bogatą faunę, a nawet wybrać się na rejs żaglówką.
Jakie wydarzenia odbyły się w Best Western Hotel Edison?
Dotychczas w Best Western Hotel Edison odbyły się liczne wydarzenia edukacyjne dla dzieci – m.in. warsztaty kulinarne i zajęcia z akrobatyki dla najmłodszych, nie zabrakło również atrakcji dla całych rodzin, wśród których warto wymienić obiady weekendowe oraz majowe piknikowanie. Odwiedzający hotel mogą również liczyć na bogatą ofertę wydarzeń sezonowych, takich jak: letnie kino plenerowe, zimowe morsowanie czy majówka w parku Edisona. Dorośli mogli bawić się na koncertach muzyki rozrywkowej, wziąć udział w zabawie andrzejkowej lub skorzystać z degustacji alkoholu podczas cyklicznych wydarzeń Prosecco piątki.
Kiedy został utworzony Best Western Hotel Edison?
Best Western Hotel Edison w Baranowie został utworzony w 2012 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też