Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce NOWY Teatr w Warszawie

NOWY Teatr w Warszawie

Warszawa, Madalińskiego 10/16
NOWY Teatr w WarszawieOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Nowy Teatr Warszawa jest dość młodym teatrem stołecznym. Uruchomienie sceny przy ul. Madalińskiego 10/16 nastąpiło pod koniec 2008 roku, a spektaklem premierowym była (A)pollonia, wyreżyserowana przez Krzysztofa Warlikowskiego, obecnego dyrektora artystycznego.

 

Siedziba Nowego Teatru Warszawa znajduje się w dawnych, zabytkowych  budynkach Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania miasta. Publiczność Sali widowiskowej jednorazowo może pomieścić do 450 widzów. Pozostałe pomieszczenia obiektu przeznaczone są pod wystawy i wernisaże, bibliotekę, a także kawiarnię dla gości Teatru. Misją Teatru oraz jego twórców jest wyjście do widza i jego aktywne włączenie w życie przestrzeni scenicznej.

 

Nowy Teatr w Warszawie to obecnie też księgarnia oferująca wydawnictwa na temat teatru i sztuki, kawiarnia z oranżerią oraz miejsce, w którym będą się odbywać wystawy, koncerty, seminaria, konferencje, próby oraz małe przedstawienia.

Nowy Teatr Warszawa repertuar

Scena Nowego Teatru chce prowokować do refleksji nad postrzeganiem miasta, instytucji teatru,
a przede wszystkim rozwoju dialogu pomiędzy widzami a artystami. Repertuar Nowego Teatru Warszawa to nie tylko wyjątkowe i nowatorskie spektakle artystyczne, ale także cykl spotkań, wywiadów, warsztatów edukacyjnych dla dorosłych i dzieci. 

Nowy Teatr Bilety

Nowy Teatr bilety na najlepsze spektakle sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Publika

Publika

04-05.06.2023

Warszawa

Przemiana

Przemiana

09-14.06.2023

Warszawa

Francuzi

Francuzi

22-25.06.2023

Warszawa

Wolne ciała

Wolne ciała

29-30.06.2023

Warszawa

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn