Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Katarzyna Szugajew

Katarzyna Szugajew

Katarzyna SzugajewSzczegółyOpisWydarzeniaKatarzyna Szugajew - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Choreografka, performerka, aktorka teatralna, fotografka, tancerka
social media:

Opis

Katarzyna Szugajew to dobrze znana polskiej publiczności performerka, tancerka, choreografka, aktorka teatralna oraz fotografka. Kobieta wielu talentów, wszechstronnie uzdolniona i otwarta na nowe współprace artystyczne.

Dorobek artystyczny – jak to wygląda od środka?

Warto podkreślić, że Katarzyna Szugajew z rozmaitymi placówkami artystycznymi jest związana od bardzo dawna. Można ją kojarzyć m.in. z Nowym Teatrem w Warszawie czy też warszawskim Centrum Teatru i Tańca. Artystka ma wiele wspólnego (w różnych rolach) ze spektaklami „Panta Rhei”, „More than Naked”, „Silenzio!”, „re//mix Ciało oko” czy też „Famme, Flow, Frame”.

W tym miejscu wypadałoby przejść do krótkiego podsumowania dotychczasowego dorobku choreograficznego Katarzyny Szugajew na płaszczyźnie filmowej i serialowej. Jako choreografka, utalentowana artystka miała swój udział w takich produkcjach, jak:

  • „Ostatni komers” (film),
  • „#BringBackAlice” (serial).

Katarzyna Szugajew – powiązani artyści i artystki

Warto byłoby jeszcze wiedzieć, z jakimi artystami i artystkami w trakcie swojej dotychczasowej kariery współpracowała już Katarzyna Szugajew – prawda? Otóż spotkała ona na swojej zawodowej drodze m.in. Agatę Grabowską, Martę Ziółek, Ramonę Nagabczyńską, Karolinę Kraczkowską czy też Barbarę Kingę Majewską.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Katarzyna Szugajew - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Katarzyna Szugajew?

Miejscowości, w których Katarzyna Szugajew wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kim tak właściwie jest Katarzyna Szugajew?
Katarzyna Szugajew to artystka działająca na wielu różnych płaszczyznach. Jest performerką, aktorką teatralną, fotografką, choreografką oraz tancerką. Dzięki temu współpracowała już m.in. z warszawskim Centrum Teatru i Tańca oraz Nowym Teatrem w Warszawie.
W jakich produkcjach filmowych i serialowych Katarzyna Szugajew zasłynęła jako choreografka?
Katarzyna Szugajew, jako choreografka zasłynęła w takich produkcjach filmowych i serialowych, jak: „Ostatni komers” oraz „#BringBackAlice”.
Z jakimi spektaklami można kojarzyć Katarzynę Szugajew?
Katarzynę Szugajew (w różnych rolach) można kojarzyć przede wszystkim z takimi spektaklami, jak: „Panta Rhei”, „re//mix Ciało oko”, „Silenzio!”, „More than Naked” i „Famme, Flow, Frame”.
Z jakimi artystami i artystkami współpracowała już Katarzyna Szugajew?
Katarzyna Szugajew na swojej artystycznej drodze spotkała już wiele różnych osób. Współpracowali z nią m.in. Agata Grabowska, Barbara Kinga Majewska, Ramona Nagabczyńska, Karolina Kraczkowska i Marta Ziółek.

Fani lubią też

Zobacz też