Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce MOXO Restaurant & Club (Fabryka Norblina)

MOXO Restaurant & Club (Fabryka Norblina)

Warszawa, Żelazna 51/53
MOXO Restaurant & Club (Fabryka Norblina)OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

MOXO Restaurant Club to obiekt o zachwycającym designie, znajdujący się w zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. Ta industrialna przestrzeń została odnowiona w nowoczesnym i eleganckim stylu, a jej największym atutem jest spektakularny bar, który uważany jest za najwyższy Polsce –  strefa barowa mierzy tutaj aż 8 metrów wysokości i 12 metrów szerokości. Unikalne rozwiązania architektoniczne i wizualne sprawiają, że do MOXO Restaurant Club chętnie przybywają zarówno mieszkańcy stolicy, jak i turyści.

MOXO Restaurant Club stanowi połączenie kulinarnych światów Peru i Japonii, nawiązując do wydarzeń z XIX wieku, kiedy to mieszkańcy Japonii przywieźli swoje kulinaria do Ameryki Południowej. Po porze obiadowo-kolacyjnej lokal ten przeobraża się w wyjątkowy klub muzyczny, gdzie organizowane są zarówno imprezy taneczne, jak i koncerty z udziałem znanych polskich i zagranicznych artystów. Bilety na warszawskie wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.

MOXO Restaurant Club – koncerty jazzowe

Jakie imprezy muzyczne odbywają się w MOXO Restaurant Club? Koncerty za każdym razem przyciągają tutaj całą masę gości. W lokalu regularnie organizowane są wieczory jazzowe. W październiku na scenie pojawił się m.in. Szymon Klekowicki – uczestnik licznych koncertów w Polsce i za granicą. MOXO Restaurant Club odwiedził także Łukasz Korybalski, który jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyk współpracuje także z czołowymi polskimi artystami, takimi jak Zbigniew Namysłowski, Andrzej Smolik czy Katarzyna Nosowska.

W październiku MOXO Restaurant Club odbyło się także wydarzenie „80 lat dookoła świata – benefis urodzinowy Urszuli Dudziak”. Urszula Dudziak to znana polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Tego roku artystka obchodziła swoje osiemdziesiąte urodziny, które postanowiła świętować w niezwykły sposób, wyprawiając show muzyczne. Podczas swojej imponującej kariery wokalistka miała okazję współpracować z takimi legendami, jak Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone czy Sting. Bilety na jubileuszowe koncertowanie dostępne były do kupienia drogą online za pośrednictwem strony eBilet.pl.

MOXO Restaurant Club – bilety na imprezy muzyczne

Fani energetycznej muzyki mieli z kolei okazję pobawić się podczas imprez z udziałem znanych polskich DJ-ów. W MOXO Restaurant Club koncert zagrała Tycjana, która za konsolą reprezentuje swój własny, unikalny styl. Artystka pojawiła się w lokalu w ramach eventu „Run The World (Girls)”. W czwartki za konsolą w MOXO Restaurant Club pojawiają się znani i lubiani artyści z różnych kręgów kulturowych, którzy chcą zaprezentować swój talent przed szeroką publicznością. Podczas jednej z imprez na DJ-ce stanął także Mikołaj Komar – redaktor naczelny i wydawca K MAG-a.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Moxo Restaurant Club?
MOXO Restaurant Club znajduje się na terenie warszawskiej Fabryki Norblina przy ulicy Żelaznej 51/53. Do lokalu można dostać się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
Jakie wydarzenia odbywają się w Moxo Restaurant Club?
MOXO Restaurant Club organizuje głównie różnego rodzaju wydarzenia muzyczne. W eventach warszawskiej restauracji chętnie biorą udział miłośnicy jazzu oraz kawałków klubowych, gdzie króluje house. Bilety na imprezy dostępne są często w sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem portalu internetowego eBilet.pl.
Kiedy otwarto Moxo Restaurant Club?
MOXO Restaurant Club został otworzony na początku 2023 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też