Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Nick Sinckler

Nick Sinckler

Nick SincklerOpisWydarzeniaNick Sinckler - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Nick Sinckler to amerykański wokalista, jego przygoda z muzyką zaczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul &r’n’b. 

 

Artysta w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przenosi się do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać biorąc udział w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów.

Nick Sinckler podbija polski rynek muzyczny 

Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Zaraz po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. Jego głos można usłyszeć na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Blue Cafe, Kasia Dereń, Gromee, Wet Fingers.

 

 

W 2018 roku miała miejsce premiera nowego albumu Nicka o nazwie 11x11. Cała płyta jest w języku polskim, co było dużym wyzwaniem dla artysty. Na krążku gościnnie zaśpiewała m.in. Natalia Kukulska. Z albumu wydano trzy utwory Życie, Puste Sny oraz Cudowny Dzień. Nick wspólnie z zespołem tworzy projekt Tribute to Michael Jackson oraz  Tribute to George Michael.

 

Od września 2018 roku Nick zasiada w jury Polskiej edycji telewizyjnego programu Śpiewajmy razem, All Together Now. Aktualnie pracuje nad wydaniem kolejnej funkowej płyty.

 

Wydarzenia

Nick Sinckler - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Nick Sinckler?

Miejscowości, w których Nick Sinckler wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Olsztyn, Gdańsk/Sopot, Kraków, Gliwice, Poznań, Szczecin, Wrocław, Toruń, Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też